Co polubiły miliony? [VIRALE TYGODNIA]

W tym tygodniu gwiazdami virali były głównie zwierzaki, ale bez obaw - miłośnicy perfekcyjnego montażu, niedorzecznych teleturniejów i "hardkoru" w wersji 'lajt" również znajdą coś dla siebie.
fot. youtube.com fot. youtube.com fot. youtube.com

Pieska strona mocy

2,843,558 wyświetleń na YouTube/ każda ściana na Facebooku

Słyszeliśmy już w setki wykonań imperialnego marszu i to na przeróżnych instrumentach, od ukulele po stację dyskietek (ZOBACZ TUTAJ). Jednak nigdy nie słyszeliśmy go w wykonaniu psów. Aż do teraz. Po fantastycznej reklamie z małym Darthem Vaderem (ZOBACZ TUTAJ) Volkswagen poszedł za ciosem i zrealizował jeszcze jedną - tym razem z udziałem psów przebranych za... zresztą, zobaczcie sami.

Epizod VII - Psy Wojny [bojleri0na0drvetu\YT]
Chciałbym zobaczyć, jak robią to te durne koty [cr0ss0ut\YT]
A Mops gucio zrobił [squeegy7\YT]

Co polubiły miliony [VIRALE TYGODNIA] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

fot. facebook.com fot. facebook.com fot. facebook.com

Tebowing

49,651 like'ów na Facebooku

Tim Tebow to amerykański futbolista, a dokładnie rozgrywający drużyny Denver Broncos. Zawodnik słynie z trzech rzeczy: doskonałej gry, swojej wiary i osobliwego gestu, który Tim wykonuje po każdym przyłożeniu. Ten ostatni wszedł do użytku codziennego i został ochrzczony mianem "Tebowingu".

Na czym polega? Pamiętacie "planking"? "Tebowing" jest podobny , tylko zamiast się położyć, wystarczy uklęknąć i dotknąć zaciśniętą dłonią czoła. Dla Tima to akt modlitwy, dla fanów - hołd dla jego postawy - dosłownie i w przenośni. Ten gest jest jak wirus i prędzej czy później każdy miłośnik futbolu mu ulega. Dowód? Oto kilka z brzegu.

Tim, inspirujesz nas wszystkich [miriam\Facebook]

fot. facebook.com/tebowing

fot. facebook.com/tebowing

fot. facebook.com/tebowing

fot. youtube.com fot. youtube.com fot. youtube.com

Tele Asy

5036 like'ów na YouTube

Tele Asy to arcydzieło niezamierzonej komedii. Nie mamy słów, żeby opisać jak bardzo lśni ta perła z lamusa. Prawdopodobnie już nigdy nie zobaczymy tak cudownie prowizorycznego i absurdalnego teleturnieju z równie barwną obsadą. Łza się w oku kręci i na myśl przychodzą słowa wieszcza: "Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił". Przeżyjmy to jeszcze raz wraz z dziesiątkami internautów.

łokmen. ;D [M4Kpl\YT]
Pan Dariusz jaki wstydzioszek..;// [MrZAary\YT]
Brydżys Stołn to chyba brat Nash Bridges [Sobeklbn\YT]

fot. youtube.com fot. youtube.com fot. youtube.com

Hardkorowa małolata

3,500,000 wyświetleń na YouTube

Nazywa się Julie, ma 8 lat i kocha swojego pieska i rybki, a jak coś ci się nie podoba, to możesz wskoczyć na bambus. Hardcore nie umarł. Internauci są zgodni:

Żałuję, że ja nie byłem tak klawy, kiedy byłem młodszy [bolek23\YT]
Miłość do pieska, zabawy na trampolinie i łamanie zasad gramatyki - TO prawdziwy hardkor [analord\YT]

fot. youtube.com fot. youtube.com fot. youtube.com

Hello w wykonaniu śmietanki Holywood

Zapraszamy na brawurową interpretację niśmiertelnego przeboju Lionela Richie w wykonaniu największych gwiazd Hollywood. Jak to możliwe? Wystarczy odrobina zgrabnego montażu i voilà ! Tyle gwiazd wykonujących wspólnie jedną piosenkę widzieliśmy chyba tylko w klipie ''Do they know it's Christmas''.

Haha!! Mistrzostwo. A masz SOPA!!! [Kenneth Uzquiano\Vimeo]

Hello from ant1mat3rie on Vimeo.

fot. youtube.com fot. youtube.com fot. youtube.com

Nyan Koziołek

Nyan Cat to jeden z najpopularniejszych memów ubiegłego roku. Jeśli 2011 spędziliście w odciętej od świata (czyt. internetu) leśniczówce, tu możecie poczytać więcej o fenomenie tęczowego kotka.

Oczywiście, powstały już setki przeróbek animacji. Był już Nyan Cat szwedzki, niemiecki, koreański, a nawet polski. A teraz poznaniacy stworzyli swojego. Co na to inne miasta? Jak myślicie, zobaczymy Nyan Syrenkę, albo Nyan Smoka?

Zgadzam się, dać to na promo Euro! [MarsjaninTK\YT]
Zamiast "nyan nyan nyan" powinno być "tej tej tej" [ qb3kkk\YT]

Co polubiły miliony [VIRALE TYGODNIA] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Więcej o: