Wybierz jeden przedmiot, a dowiesz się, kim jesteś. Poznaj swoje potrzeby i lęki w naszym teście

Czy wiesz, jakie są Twoje największe, wewnętrzne potrzeby? I czy zdajesz sobie sprawę ze swoich lęków? Spróbuj dowiedzieć się tego w naszym małym teście.
Print Print Fot. buzz.gazeta.pl

Przyjrzyj się naszemu obrazkowi i wybierz z niego jeden przedmiot. Proste, prawda? Nie próbuj przewidywać, co on oznacza, po prostu kierując się intuicją, wskaż przedmiot, który jest Ci najbliższy, bądź po prostu zwróciłeś na niego szczególną uwagą.

Wybrałeś? Teraz sprawdź, co przedmiot ten mówi o Tobie. Odpowiedzi znajdziesz poniżej. 

Test Test Fot. buzz.gazeta.pl

Kosz jabłek 

Jeśli wybrałeś kosz jabłek, znaczy to, że pragniesz poznawać nowe rzeczy i ciągle się rozwijać. Nie lubisz stać w miejscu a zdobywanie wiedzy sprawia, ze czujesz się spełniony. 

Kosz jabłek to symbol wiedzy, rozwoju i mądrości, ale także szczęścia.  

Rower

Rower oznacza, ze potrzebujesz w swoim życiu czegoś nowego. Podświadomie czujesz, że nie możesz złapać równowagi i szukasz czegoś, co na powrót nada Twemu życiu kolorów.  

Nie znaczy to oczywiście, że masz decydować się na drastyczne zmiany w swoim życiu, bo wcale nie o to chodzi. Wystarczy nawet drobiazg, jakaś nowość, a poczujesz, ze wszystko się zmienia i życie wyda Ci się dużo lepsze. 

Print Print Fot. buzz.gazeta.pl

Zamknięta puszka farby

Oznacza, że mierzysz się aktualnie z wieloma złymi emocjami. Na co dzień towarzyszą Ci strach i lęk, brak Ci poczucia bezpieczeństwa i starasz się ograniczać kontakty z innymi ludźmi. 

Niestety, wycofywanie się ze społeczeństwa wcale Ci nie pomaga, a tylko pogłębia Twój zły nastrój.  

Otwarta puszka farby

Otwarta puszka farby oznacza, że jesteś bardzo uczuciowy i emocjonalny. Nie masz problemu z okazywaniem innym swoich uczuć i nawet nie potrafisz tego nie robić. Co więcej, uwielbiasz także pokazywać światu jak się czujesz.  

Print Print Fot. buzz.gazeta.pl

Koło

Koło to oznaka zagubienia. W kółko powtarzasz te same błędy i natrafiasz na te same problemy. Kręcisz się w kółko i nie umiesz znaleźć z tego żadnego wyjścia. 

Maski i miś

Maski i miś to symbole sprzecznych emocji i niewinności. Jeśli wybrałeś te przedmioty, oznacza to, że miewasz chwiejne nastroje, a Twoje nastawienie do świata i siebie samego bardzo często i bardzo szybko ulega zmianie. 

Gwoździe

Gwoździe to symbol agresji wobec otoczenia ale i samego siebie. zamartwiasz się tym, że nie umiesz zapanować nad własnymi emocjami i podchodzisz impulsywnie do działania. 

Print Print Fot. buzz.gazeta.pl

Kask

Jesteś odważny i posiadasz ogromnego ducha walki. A jednak... masz skłonność do impulsywnego zachowania i często boisz się brać odpowiedzialność za swoje wybory. 

Print Print Fot. buzz.gazeta.pl

Lalka

Lalka oznacza, że boisz się dorosłości i ciągle wracasz do czasów dzieciństwa. Okres ten jest dla Ciebie bardzo ważny i zrobisz wszystko, by nie stracić w sobie wewnętrznego dziecka. Niestety,  bardzo często okazujesz się dziecinny i takie tez jest Twoje podejście do wielu kwestii. 

Huśtawka

Huśtawka to znak braku kontroli nad emocjami. Często wpadasz w konflikty z bliskimi a to nie wpływa na Ciebie zbyt dobrze. Uparcie poszukujesz przy tym źródła równowagi, które sprawiłoby, że postawisz swoje życie na nogi. 

Print Print Fot. buzz.gazeta.pl

Młotek

masz w sobie dużo agresji, a ta doprowadzić może Cie do przemocy. Często zdarza Ci się wymuszać na ludziach pewne zachowania. Ale młotek może oznaczać też coś innego - wewnętrzny konflikt którego rozwiązania pragniesz jak niczego innego. 

Szczypce

Czujesz presję otoczenia i czujesz się zmuszony do podejmowania decyzji, których podjąć nie chcesz. Boisz się, że będziesz musiał ponosić ich konsekwencje, odczuwasz więc lęk, stres i przygnębienie. 

Print Print Fot. buzz.gazeta.pl

Obraz

Obraz to oznaka stabilności emocjonalnej. Nie masz sobie nic do zarzucenia, postępujesz zgodnie ze swoim sercem i nie robisz rzeczy, których mógłbyś później żałować.

Print Print Fot. buzz.gazeta.pl

Książki

To znak, ze mądrość i wiedza są dla Ciebie ważne, ale nie bardzo wiesz, gdzie ich szukać i jak zdobywać. jesteś zagubiony i rozkojarzony, a to nie pozwala Ci na rozwój. usilnie szukasz przy tym swojej życiowej ścieżki. 

Kiełbasa

Kiełbaska to znak, że pragniesz rozwijać się fizycznie i zależy Ci na zdrowym trybie życia. Doskonale wiesz, że jest to dla Ciebie najlepsza życiowa droga.  

Zbite lustro

Zbite lustro to symbol braku akceptacji i miłości do samego siebie. pęknięcie oznacza brak pewności siebie i akceptacji swoich wad. masz kompleksy i przez to nie potrafisz odczuwać szczęścia. 

Print Print Fot. buzz.gazeta.pl

Połamane krzesło

Zepsute krzesło to symbol zmęczenia i pragnienia odpoczynku. Połamana noga świadczy o tym, że jesteś zestresowany i brak Ci poczucia bezpieczeństwa. Jesteś niestabilny emocjonalnie i nie masz siły tego Zmienić. 

Kartony

Potrzebujesz kogoś, kto Cię wysłucha. Pragniesz ulokować w czymś lub kimś swoje uczucia i podzielić się swoimi myślami. Potrzebujesz poczucia zaufania i bezpieczeństwa.  

Print Print Fot. buzz.gazeta.pl

Kraty w oknie

Kraty w oknie oznaczają, ze masz problemy z okazywaniem emocji. Swoje uczucia chowasz głęboko w sobie i ani myślisz się nimi dzielić. Chciałbyś to zmienić, ale nie potrafisz wyjść poza strefę własnego komfortu.  

Print Print Fot. buzz.gazeta.pl

Miotła

To znak, ze potrzebujesz bardzo bliskiej relacji. Marzysz o miłości i intymności i są to rzeczy, których w tej chwili potrzebujesz w swoim życiu najbardziej. 

Więcej o: