Patryk Jaki chce być jak Rafał Trzaskowski i pozuje z regałem pełnym książek. A ludzie tworzą memy

Patryk Jaki tak bardzo chce uchodzić za oczytanego, że wrzucił na Twittera zdjęcie z biblioteczką. Nie spodziewał się jednak, że obywatele zamiast podziwiać jego zbiory, zaczną wytykać mu błędy i tworzyć memy.
Memy Memy Fot. Anonimowy Internauta | TT

Człowiek wykształcony, to człowiek oczytany i wie o tym Patryk Jaki - przynajmniej od kilku dni. A wiedzę tę nabył od swojego kontrkandydata w tegorocznych wyborach samorządowych - Rafała Trzaskowskiego. 

Memy Memy Fot. Ośrodek dystrybucji prestiżu i pogardy | FB

Tak się bowiem zdarzyło, że obaj panowie byli gośćmi programu ''Klasa'' TVN. Obaj rozmawiali z dziećmi, jeden pochwalił się, że ma w domu mnóstwo książek. Drugi, by nie zostać w tyle, zaraz później umieścił na Twitterze zdjęcie na tle bogato wyposażonej biblioteczki. 

Memy Memy Fot. Ośrodek dystrybucji prestiżu i pogardy | FB

Internauci szybko i uważnie zaczęli przyglądać się nowej fotografii Patryka Jakiego i przestudiowali zawartość półek. Znaleźli tam takie pozycje jak albumy niemieckich lokomotyw, ''Dziennik Bridget Jones'', książka o Coco Chanel czy kryminał J.K. Rowling. 

Ale to nie koniec, zerknęli na przykład w odbicie w obudowie stojącej na biurku lampki i zauważyli otwartą, pustą przestrzeń. Nie pasowało im też ustawienie flag, które według oficjalnej wykładni, powinny być zamienione miejscami. 

A to dalej nie koniec...

Memy Memy Fot. Wykop.pl

Uważne oko jednej z internautek dopatrzyło się, gdzie robione było zdjęcie Patryka Jakiego. Mało kto wierzył pewnie, że to jego mieszkanie (po co komu flagi przy biurku) albo biuro (ten książkowy miszmasz na półkach), ale nikt raczej nie spodziewał się, że kandydat na prezydenta Warszawy trafił na plan filmowy. I to jaki! 

W tym samym miejscu kręcono serial ''Pułapka''. I ok, nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że to produkcja zdradzieckiej telewizji TVN!

Memy Memy Fot. Wykop.pl

A co by było, gdyby śladem pana Jakiego poszedł pan Trzaskowski?

Patryk Jaki chwali się często, że już w młodości stał pod blokiem. Może by tak jego kontrkandydat przywdział dres i zapozował tak, jak jego przeciwnik? Są już tego pierwsze wizualizacje...

Memy Memy Fot. Uwaga: Polska w dużych dawkach

Patryk Jaki swoim zdjęciem na tle biblioteczki zdetronizował (ale tylko na chwilę) Andrzeja Dudę w plebiscycie na najciekawszą fotkę przy biurku. Ale internet nie zapomina. A my przypominamy:

Duda spotkał się z Trumpem, ale krzesła nie dostał. Co dalej po wizycie w USA? Trwa wysyp memów

               

Memy Memy Fot. Uwaga: Polska w dużych dawkach | FB

                         

Memy Memy Fot. Anonimowy Internauta | TT

                

Memy Memy Fot. Piknik | TT

                        

Memy Memy Fot. Polska w ruinie | TT

                 

Memy Memy Fot. Wykop.pl

                

Memy Memy Fot. TVPi Korea | TT

                

Memy Memy Fot. Anonimowy Internauta | TT

                   

Memy Memy Fot. Piknik | TT

                   

Memy Memy Fot. FanTomas szary | TT

            

Memy Memy Fot. Wykop.pl

                 

Więcej o:
Komentarze (63)
Patryk Jaki chce być jak Rafał Trzaskowski i pozuje z regałem pełnym książek. A ludzie tworzą memy
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 59 razy 57

  Jestem ciekaw czy do tego prostaka, choć przez moment, dociera, że jest pośmiewiskiem...

 • ar.co

  Oceniono 41 razy 41

  Z tą scenografią z filmu z TVN to jest naprawdę szczyt żenady. Czy ten półgłówek naprawdę myślał, że nikt tego nie zauważy?!

 • hajnisz-h1

  Oceniono 29 razy 27

  Jaki - arogancki prostaczunio, "rablador" polskiej polityki, "hetakumba" PiS-u, chwalący się wątpliwym wykształceniem i zasobami bibliotecznymi. Wierzę w Warszawiaków i ich mądrość. Ktoś taki jak Jaki nie może rządzić dumnym miastem - stolicą Polski.

 • ryslew2061

  Oceniono 24 razy 24

  Sztuczna biblioteka, sztuczna kawiarnia. Dobrze, że na własnej inteligencji bazuje. Ze sztuczną byłby groźny.

 • bob2436

  Oceniono 21 razy 21

  W pierwszej chwili pomyślałem: no głupek, zamiast wypożyczyć bibliotekę od jakiegoś znajomego z PiS, wziął sztuczną. Ale zaraz przyszła refleksja: a kto w PiS może mieć bibliotekę? Na pewno to sprawdzili i wyszło, że musi być filmowa.

 • jag83

  Oceniono 20 razy 20

  Jak ktoś ma wiele książek to półki są bardzo "gęsto" ściśniete w pionie. A tu miejsca a miejsca. Ta biblioteka to oczywista bujda, tak jak większośc obietnic pana Jakiego. Może jakiś dziennikarz sprawdziłby to w domowym wywiadzie.
  A możliwości zarządzania miastem - decyzja o budowie 2 linii metra, 50 złobków i przedszkoli oraz nowej dzielnicy -podejmie w ciągu pierwszego tygodnia urzędowania. Ten facet nie ma elementarnej wiedzy o tym jak się planuje rozwój miasta, jak się buduje, co trzeba opracować oraz o tym, że taka decyzja to efekt poważnego planowania urbanistycznego, demograficznego, finansowego itd. Takim oświadczeniem udowodnił, że może rządzić najwyżej małym podwórkiem i że pod żadnym pozorem nie moze być prezydentem Warszawy.

 • gj61

  Oceniono 19 razy 19

  Ta ekipa jest głupsza niż sobie to wyobrażałem. Co za I D I O T A!!! Głupi dres. Żal mi tego waszego kraju, bardzo migo żal. Żal mi Was drodzy Rodacy że, tacy kretyni dzięki jakiejś Waszej części wypływają, jak uparte gooowno w kiblu.

 • maryt6

  Oceniono 18 razy 18

  Papryk, obywateli do siebie nie przekonasz a suweren ci tych książek nie wybaczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX