Politycy też mają talent. Reality Shopka Szoł [ZDJĘCIA]

Jest tylko jeden taki dzień w roku, kiedy politycy zamiast przemawiać i spierać się, śpiewają i melorecytują - gdy występują w Reality Shopka Szoł w Teatrze Groteska. W tym roku politycy prezentowali m.in. ''Myśli nieuczesane'' w scenografii inspirowanej twórczością Rene Magritte'a.

Beata Kempa

Wczoraj relacjonowaliśmy Wam na żywo wszystko, co widzieliśmy w krakowskiej Grotesce, dzisiaj możecie zobaczyć to na własne oczy. Przedstawiamy zdjęcia największych gwiazd XI Reality Shopka Show.

Zaczynamy od gwiazdy tego wieczoru najjaśniejszej - słonecznej Beaty Kempy. Zaśpiewała wczoraj ''Dziesięć przykazań'' Bajmu i ''Łatwopalnych'' Maryli Rodowicz.

Tadeusz Cymański

Tadeusz Cymański przebrany za Babę Jagę śpiewał o ''Tej naszej młodości''. Podobno ładniejszym głosem mogły pochwalić się tylko chórzystki.

Paweł Kowal

Nie pamiętamy już co śpiewał Paweł Kowal. Świat zapamięta jego występ jako ''piosenkę mężczyzny z butelką na głowie''.

Polska Jest Najważniejsza

PJN wystawił bardzo silną reprezentację. Oprócz Pawła Kowala na scenie pojawili się Elżbieta Jakubiak, Marek Migalski i Paweł ''Boskie Biodro'' Poncyliusz.

Joanna Senyszyn

Joanna Senyszyn jak zawsze zachwycała (widownia była wniebowzięta) i przestraszała zarazem (Red. K. ze strachu o bębenki zakrywał uszy).

Bartosz Arłukowicz

Bartosz Arłukowicz przedstawił niezwykle oryginalną interpretację przeboju Ryszarda Rynkowskiego p.t. "Szszczej drg już szsz".

Jerzy Wenderlich

Jerzy Wenderlich przed występem przyznał, że wie, że publiczność woli jego grę na skrzypcach od popisów wokalnych. Dlatego, gdy śpiewał, to tylko z zaciśniętymi ustami.

Jacek Kurski

Na koniec prezentujemy naszego estradowego ulubieńca - Jacka Kurskiego. Nie wiadomo jak to wytłumaczyć, ale kiedy śpiewał ''Korowód'', to mimo starań nie mogliśmy powstrzymać się od dyskretnych przytupywań i kołysania głową.

Więcej o: