TOP 6 przebrań polityków [ZDJĘCIA]

W zeszłym tygodniu zachwycaliśmy się Grzegorzem Napieralskim, który pokazał się dziennikarzom w stroju górnika. Nie on pierwszy jednak wykorzystał przebieranki jako narzędzie politycznego marketingu. Po co i za kogo przebierają się politycy? - zobaczcie sami.

Napieralski jako górnik

Grzegorz Napieralski przebrany za górnika podbił serca całej redakcji. Niby nic: kask, trochę pyłu węglowego, czoło zroszone potem (albo - jak twierdzą złośliwi - wodą ), a jaki efekt!

PRZECZYTAJ WIĘCEJ>>>

Happening w kopalni to jedna z naszych ulubionych akcji Napieralskiego. Mamy nadzieję, że na tym nie poprzestanie, czekamy na kolejne heroiczne akty solidarności z ludźmi pracy.

Węgrzyn jako tancerka hula

Poseł Robert Węgrzyn z PO zasłynął dzięki komentarzowi, jaki wygłosił na temat kreacji swojej koleżanki z komisji śledczej ds. nacisków:

- Jaki kolor ubrała jeszcze, kuźwa? -oburzył się na widok czerwonego żakietu Marzeny Wróbel.

Węgrzyn jest zwolennikiem bardziej stonowanych barw. Skąpe błękitne slipy i perfekcyjnie dobrany kolorystycznie naszyjnik z kwiatów to według posła idealny strój na wakacje.

Spodziewamy się, że ten trend szybko podchwycą inni plażowicze.

Misiakowie jako Na'vi

Senator Tomasz Misiak i jego żona Ewa też lubią niebieski. Lubią też hollywoodzkie superprodukcje, dlatego na bal z okazji Halloween przebrali się za bohaterów filmu ''Avatar''.

Pierwsza nagroda za przebranie dla mojej żony była całkowicie zasłużona

- z dumą ogłosił polityk na swoim profilu na facebooku. Nie sposób się z nim nie zgodzić.

Państwu Misiak gratulujemy fantazji i życzymy kolejnych sukcesów na balach przebierańców. Nieśmiało sugerujemy, że marzymy, żeby zobaczyć ich w rolach Obcego i Predatora.

Sawicki jako yeti/węgierski pasterz

Czy to yeti? Czy to niedźwiedź z Krupówek? Nie, to minister Sawicki! Bujne futro to tradycyjny węgierski strój pasterski, który polityk przywdział z okazji spotkania ministrów rolnictwa UE.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ>>>

Podobno okrycie dobrze izoluje od ciepła i można je nosić zarówno zimą jak i latem. Czyżby kolejny wakacyjny trend?

Nelly Rokita jako Nelly Rokita

Większość kobiet przynajmniej raz w tygodniu staje przed szafą i wzdycha: ''Nie mam co na siebie włożyć.''

Ale Nelly Rokita nie ma tego problemu - ona zawsze ma co na siebie włożyć. I zazwyczaj wkłada wszystko, co ma.

Nasi znajomi hipsterzy pilnie śledzą wszystkie wystąpienia medialne posłanki. Bo kto inny wpadłby na pomysł połączenia różowego żakietu, koronkowych rękawiczek i zielonej bluzy sportowej?

Nowak jako dresiarz

Sławomira Nowaka łączy z Nelly Rokitą upodobanie do bluz Adidasa. Oto słynna stylizacja ministra, zaprezentowana podczas wywiadu dla RMF FM.

Kiedy pisaliśmy o tym pierwszy raz, redaktor AB wyraziła podejrzenie, że Nowak wrócił właśnie z joggingu.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ>>>

Niewykluczone, że było to sprytne pijarowskie posunięcie. Minister chciał zdobyć dla swojej partii głosy dresiarzy - grupy licznej, a dotąd niezagospodarowanej przez polityków.

Co polubiły miliony? [VIRALE TYGODNIA] - zobacz poprzednie odcinki >>>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Więcej o: