Uj***ne stoły, przekleństwa, pomylone zdjęcia - najlepsze wpadki w historii TVN24

To było piękne 10 lat. Dokładnie 9 sierpnia 2001 roku stacja TVN24 po raz pierwszy przekazała najświeższe informacje z Polski i ze świata. Wydaje się, że 10 lat to nie tak dużo, a jednak trudno sobie wyobrazić, jak to było bez Kuźniara, Pochanke, Durczoka i reszty. Nawet TVP Info zamieściła dziś specjalne życzenia. My również gratulujemy owocnej dekady. Przyznajemy - już nie wyobrażamy sobie dnia bez TVN24. Niemniej świętujemy urodziny TVN24 jak na Deser.pl przystało:)
Jacek Pałasiński Jacek Pałasiński Wpadka Jacka Pałasińskiego - fot. za TVN24

Fałszywe zdjęcia z katastrofy

Nic nie cieszy redaktora bardziej niż to, że właśnie odkrył coś, co może przyprawić widzów o szybsze bicie serca. Jacek Pałasiński cieszył się tak bardzo, że nie zauważył, iż unikatowe zdjęcia z katastrofy lotniczej to tylko... kadry z serialu "Lost".

Oczywiście internet szybko zareagował i wytknął TVN24 błąd. Jacek Pałasiński w kolejnym wejściu przyznał się do błędu i przeprosił. Okazało się, że dziennikarz padł ofiarą żartu jednego z blogerów, który jakiś czas temu umieścił w internecie zdjęcia z serialu, informując, że przedstawiają prawdziwą katastrofę.

TOP 10 przerażających zdjęć i nagrań duchów [FOTO/WIDEO]
Kliknij, by obejrzeć galerię

Fotoreporter w Pjongjangu. Tak wygląda życie codzienne Korei Północnej [ZDJĘCIA] >>

O jedno słowo za dużo

Jak na śniadanie mistrzów przystało - mistrzowska wpadka Marcina Mellera. Komentatorzy sportowi wiedzą doskonale, że komentarz na żywo i emocje to wybuchowa mieszanka, Meller dopiero się tego uczy.

Na dokładkę, jeszcze dwie wpadki z kategorii "Ale mu się wyrwało!"

 

Kompilacja wpadek

A to seria wpadek zmontowana przez TVN24. Polecamy przede wszystkim mistrzów drugiego planu. Najwyraźniej nic nie jest w stanie umknąć oku dzielnych reporterów stacji. Nawet to, co dzieje się za ich plecami.

Kamil Durczok Kamil Durczok fot. za TVN24

Kłopotliwy stół

Jeśli ma się zamiar, co wieczór wykładać kawę na ławę, to ta ława musi być czysta. Bezwarunkowo. Kamil Durczok jako jedyny w TVN24 wydaje się o tym pamiętać i nie owija w bawełnę.

Bo to zły poranek był...

Też macie czasami tak, że od samego rana wszystko się sypie i najlepiej było by nawet nie wychodzić z łóżka? Niestety, poranek w TVN-ie nie może sobie na to pozwolić i w nawet najcięższych warunkach musi prowadzić relację.

Zaczęło się od tego:

Poranek w TVN24

Kilka minut później na wizję (z terenu) wkroczyła pogodynka Dorota. - Nasza śnieżynka wygląda następująco. Dzień dobry, pani redaktor - zagaił ze studia Jarosław Kuźniar. - Za ile wchodzimy? - spytała tymczasem ''śnieżynka'', wywołując wybuch śmiechu redaktora Kuźniara.

Potem na pasek wrócił w niezmienionej formie nasz ulubiony "poligan" w Drawsku, a po dwóch godzinach...

Tak, to był ciężki poranek, nie tylko dla Realu

Dyplomata o Kaddafim

Prawdziwy dziennikarz powinien trzymać nerwy na wodzy i powstrzymać się od zbyt stronniczych komentarzy. Tym bardziej dyplomaci, tacy jak Janusz Reiter (u góry), muszą dbać o to, żeby wszyscy byli zadowoleni i nikt nie czuł się urażony. Taki zawód.

Co innego, jeśli powołują się na opinię kogoś innego... wtedy już można bezkarnie mówić na antenie, co się chce. Tak jak Reiter w studiu Tvn24. Kuźniar zachował kamienną twarz i nie zareagował. Już nie takie rzeczy w X Factor widział.

Tajemnicze znalezisko w studio. Tajemnicze znalezisko w studio. Tajemnicze znalezisko w studio. (fot. TVN24.pl)

Co można znaleźć w studiu TVN24

Nie do końca czysty stół w studiu Faktów i reakcja Kamila Durczoka odbiły się w Polsce takim echem, że producenci postanowili już nigdy nie dopuścić do podobnej sytuacji. A jak można tego dokonać? A np. tak:

Oczami wyobraźni widzimy Justynę Pochanke, która 5 minut przed wejściem na żywo pieczołowicie wyciera blat stołu.

Trasa z Japonii do Chin, serwis mapy Google Trasa z Japonii do Chin, serwis mapy Google Trasa z Japonii do Chin, serwis mapy Google

Pałasiński i niechciana mapa

Japonia. Trzęsienie ziemi. Jacek Pałasiński w akcji.

- Kataklizm. Proszę popatrzeć przede wszystkim na mapę Japonii, jak państwo widzą, składa się z czterech wielkich wysp Hokkaido na samej północy, potem Honsiu, Sikkoku i Kiusiu, na samym południu, potem jeszcze długi archipelag wysp Riukiu z Okinawą, no i na górze sporne Wyspy Kurylskie. Ale trzęsienie ziemi wystąpiło... - mówił dzisiaj na antenie TVN24 Jacek Pałasiński.

Przy tej okazji warto przypomnieć, jak wygląda geografia Japonii, więc przydałaby się mapa. Jacek Pałasiński chyba innego zdania. Gdy myślał, że nie jest już na wizji, podsumował.

Pech w Faktach

To zdecydowanie nie był dobry dzień dla dziennikarza TVN24. Materiał dotyczył decyzji sądu rejonowego, który ogłosił, że ws. Jarosława Kaczyńskiego zasięgnie opinii biegłych psychiatrów. Skórzyński stał przed budynkiem sądu, relacjonował i... A było to tak:

Biedny Krzysztof Skórzyński przez całe wejście na żywo starał się zachować zimną krew. I zachował. Gratulujemy.

Jarek Kuźniar pozdrawia

Lubimy Jarka Kuźniara. A jeszcze bardziej lubimy, gdy Jarek Kuźniar daje się ponieść emocjom w poranku na żywo.

W jedną z ostatnich zim reporter z Białegostoku pokazywał dramatyczną walkę niejakiego pana Mieczysława ze śniegiem. Jarek postanowił przesłać dzielnemu mężczyźnie pozdrowienia. Bardzo wesołe.

TOP 5 Kto i dlaczego "naśmiewał się" z Polaków [WIDEO] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Fotoreporter w Pjongjangu. Tak wygląda życie codzienne Korei Północnej [ZDJĘCIA] >>

Więcej o: