Wybory 2011. Viralowi kandydaci: striptizerka, superciacho... Weszli czy nie? [WIDEO]

Sprawdziliśmy, co się stało z antybohaterami tych wyborów. Czy lud dał się kupić najgorszym spotom? Czy rozgrzał ich gorący kick-bokser Wabnic i striptiz Kasi Lenart? Czy ''niepełnosprawny umysłowo'' Tylkowski, kandydat RP ''polepszy wszystko''? Oto wyniki, które otrzymali w wyborach parlamentarnych.

Striptizerka Katarzyna Lenart (SLD)

Lublin. 500 głosów. NIE WESZŁA

Striptiz w spocie Katarzyny Lenart pomógł zdobyć jej sławę na całym świecie, ale nie przysporzył uznania na miejscowym podwórku. Więcej Kasi nie zobaczymy, już nie dla nas jej tańca czar.

Heavy-metalowy Jędrzej Wijas (SLD)

SZCZECIN. 1 625 GŁOSÓW. NIE WSZEDŁ

Nadal w Sejmie będziemy słyszeć drętwe mowy i oglądać głupie wojny, a wcielonego szatana i death-metalowe porykiwania będziemy mogli usłyszeć jedynie w rozrywkowych programach TVP.

Gorący zabijaka Łukasz Wabnic (SLD)

CZĘSTOCHOWA. 525 GŁOSÓW. NIE WSZEDŁ

Łukasz Wabnic, kandydat SLD, zasłynął występem w programie ''Hot or not?''. Pomimo że wystąpił tam tylko w slipkach i trampkach, a w swoim spocie wyborczym pokazał jakim jest twardzielem, tłukąc na kwaśne jabłko kilku osiłków, wyborcy chłodno przyjęli jego kandydaturę.

Tadeusz ''Śledź'' Aziewicz (PO)

Gdańsk. 14 013 głosów. WSZEDŁ!

Wyborcy docenili absurdalny humor spotu ze śledziem w roli głównej. Tadeusz Aziewicz wciąż jest na fali - to będzie jego kolejna kadencja w Sejmie.

Zielona Monika Paca (SLD)

Katowice. 684 głosy. NIE WESZŁA

Krasnoludki, które pomagały Monice Pacy w biegu wyborczym, okazały się być złośliwymi trollami. Wyprowadziły ją daleko poza sejmowe listy.

Ryszard Listwan i synowie (PO)

SUCHA BESKIDZKA. 1 300 GŁOSÓW. NIE WSZEDŁ

W spocie Ryszarda Listwana jego obrażony syn z pretensją pyta: ''Kto wpadł na pomysł zrobienia tego filmu?''. Wygląda na to, że pan Ryszard dla swoich pomysłów nie zdobył w tych wyborach nawet poparcia swojej rodziny.

Piotr Tylkowski (RP)SIEDLCE. 626 GŁOSÓW. NIE WSZEDŁ

O swoim kandydacie Palikot powiedział:

- Tylkowski jest niepełnosprawny umysłowo i jestem pewien, że nie wejdzie do Sejmu. Wystawiliśmy go nie po to, aby wygrał, tylko żeby pokazać, że w Polsce żyje ogromna liczba osób wykluczonych, które nie funkcjonują w przestrzeni publicznej.

Na szczęście przepowiednia przewodniczącego RP się spełniła. A czy wykorzystywanie niepełnosprawnych umysłowo w kampanii rzeczywiście polepszy ich sytuację?

Piękna Serafina Ogończyk-Mąkowska (OdS)


Zgodnie z jej oczekiwaniami, Serafinie Ogończyk-Mąkowskiej, której przyznaliście tytuł najpiękniejszej kandydatki w tych wyborach, uroda przeszkodziła w osiągnięciu sukcesu wyborczego. W wyborach do Senatu piękno okazuje się być defektem.

PŁOCK. 9 946 GŁOSÓW. NIE WESZŁA.Wybory 2011: Najpiękniejsze kandydatki do Sejmu i Senatu. Zobacz >>

Kliknij, by obejrzeć galerię

"POry po 32 zł, a PIStacje po 30", czyli wyborczy warzywniak na Twitterze >>

Więcej o: