Co polubiły miliony? [VIRALE TYGODNIA]

W tym tygodniu zaczynamy od czkawki po zeszłotygodniowym mięsnym jeżu, który podobnie jak osławiona ostatnimi czasy sól przemysłowa, zatruł zbyt wiele spiżarni. Ale bez obaw, mamy na to lekarstwo. Proponujemy np. dwie twarze Palikota, piosenkę na Euro albo legendy żart-rocka.
fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com

Klątwa mięsnego jeża

Facebook, YouTube, Kwejk, Wykop, Dajlajka itd.

Mięsny jeż niezwykle szybko rozkochał w sobie polskich internautów. Ale jak dobrze wiemy, nie ma jeża bez kolców i w końcu nawet ten mięsny musiał się wszystkim przejeść. Jeden z najbardziej ekspansywnych polskich virali w końcu zaczął wszystkich wpieniać. Jednak zanim doszło do przejedzenia, sieć dała nam m. in.

das
fot. dajlajka

das

Choć mięsny jeż jest już i tak dość kaloryczny, nie zaszkodzi dorzucić do niego jeszcze tłusty, klubowy bit i zapętlić na 10 godzin, prawda? Oj chyba jednak przebrała się miarka.

06:58:00 Rozkręca się ! :D [CDplayer9514\YT]
Tym czymś zastępujecie popularnego Dariusza!? [thetrueMisterPolako\YT]

Nasz redaktor obejrzał 3 odcinki najgorszego programu w TV. Więcej nie wytrzymał >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com

Powrót legendy żart-rocka

Milion 597 tysięcy wyświetleń na YT

Weterani żart-rocka - Tenacious D - wracają. I to w wielkim stylu. Jak dowiadujemy się z filmu, po sukcesie pierwszej płyty duetu Jack Black i Kyle Gas, Kyle sfiksował i trafił do czubków. W zakładzie zamkniętym pielęgnował swoją obsesję na punkcie kolegi, który cieszył się życiem doskonałym. W końcu Gas wyrwał się z wariatkowa, pragnąc tylko jednego - zjednoczyć kapelę. Tak wygląda przepis na jedną z najbardziej pokręconych zajawek płyty, jakie dotąd widzieliśmy. Tu jest wszystko - od Vala Kilmera w roli ochroniarza, przez lot na grzbiecie olbrzymiego orła, aż po...

Japonki i skarpety xD [sajmonkiller\Joemonster]
5:25 - jest i polski akcent [Certh\Joemonster]
Ten "bromans" jest lepszy od "Zmierzchu" [Amaya Tamaka\YT]

fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com

Trąbą po tablecie

Milion 526 tysięcy wyświetleń na YT

Załóżmy, że słoń Peter, zabawiający się tabletem to viralowa reklamówka Samsunga Galaxy Note. Ale co z tego, jeśli ogląda się go tak przyjemnie. Ilość lajków na YouTube mówi sama za siebie.

Wreszcie jakiś telefon w sam raz dla słonia [willoneil\YT]
Pomachał! [Tijta1\YT]
Pokazałem to wideo mojej mamie i bardzo jej się podobało, dopóki nie zorientowała się, że słoń radzi sobie lepiej ze smartphone'em niż ona [jah0oliah\YT]

fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com

Obama i LMFAO

3 miliony 369 tysięcy wyświetleń na YT

Fenomen niezwykłej mieszanki kontrolowanej żenady i spontanicznego wygłupu w wykonaniu LMFAO opanował świat. Czy tego chcemy czy nie. Ale nawet jeśli nie kumamy  figur tanecznych pokroju "wiggle" czy "shuffle", potrafimy docenić wirus tak potężny, że nawet Barack Obama nie był mu się w stanie oprzeć ;)

Chciałabym zobaczyć jego wyraz twarzy, kiedy odkryje ten film [happyhollyxxx\YT]
Niech zaśpiewa "Bohemian Rhapsody"! [RyanMRKO721\YT]

fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com

Nieoficjalny hymn Euro 2012

91 tysięcy wyświetleń i 222 komentarzy na YT

Nieoficjalny hymn Euro 2012 wybrany w ramach konkursu "Moja piosenka na Euro" chyba nie spodobał się internautom - ilość negatywnych komentarzy mówi sama za siebie. Na razie piosenka znana jest tylko w Polsce, ale komentujący drżą o to, że już wkrótce usłyszy ją reszta Europy. Co jest z nią nie tak? Zarzuca się jej np., że to...

Piosenka do śpiewów przy ognisku, a nie na gorący stadion [pijotr\YT]
Skrillex napisałby lepszy tekst niż ten (a Skrillex jest artystą dubstepowym = brak tekstów - przyp. red.). Brawo Europa już się śmieje ! [kriskrisz\YT]

Czyżbyśmy strzelili już naszego pierwszego samobója?

fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com

Palikotów dwóch

Twitter

Politycy coraz szybciej uczą się Twittera i coraz sprawniej korzystają z jego dobrodziejstw. Wiedzą już np. jakich wpisów unikać, żeby nie wylądować na Deserze i co zrobić, żeby dołożyć swoim kolegom z Sejmu, np. Januszowi Palikotowi. Pewien poseł PO postanowił mu dopiec na Twitterze, publikując "kompromitującą" ewolucję poglądów przewodniczącego Ruchu Palikota. Jak myślicie, zabolało? Czy może Palikot nawet nie poczuł ukłucia?

das

dasfot. twitter

Czyżby obowiązkiem były takie same poglądy przez całe życie ? [prawdziwykatolik1\Deser]
fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com

Witamy Niemcy

1985 lajków na Joemonster.org

Oto co otrzymujemy, kiedy zachowawczy Szymon Majewski i jego producenci dadzą scenarzystom odrobinę swobody. Satyra warta świeczki? Oceńcie sami.

Wow, to chyba pierwszy nieżenujący filmik jaki zobaczyłem na tvnie [zajczex3\Joemonster]
Po liczbie dostępnych biletów widzę że na mistrzostwa w Polsce zaprosili wszystkich tylko nie Polaków... [davidmicuda\Joemonster]
Sam nie wiem... [benny\wykop.pl]

fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com

Bohemian Rhapsody w radiowozie

3 miliony 994 tysiące wyświetleń i 29 tysięcy 857 lajków na YT

Ten aresztowany za pijaństwo dżentelmen ani myśli o przyznaniu policjantowi racji i już kiedy kończą mu się argumenty postanawia załatwić sprawę muzyką Queen. Trzeba przyznać, że wykon spektakularny. Ponadto charakteru dodaje mu specyficzne studio nagraniowe (radiowóz). Ale niestety ulubionego wykonania "Bohemian Rhapsody" RedB nie udało mu się przebić. To ze "Świata Wayne'a" pozostaje na miejscu 1.

Kto śpiewał razem z nim łapka w górę :) [YT]

TOP 6 najlepszych parodii Macieja Stuhra [WIDEO]>>>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Więcej o: