Co polubiły miliony? [VIRALE TYGODNIA]

W tym tygodniu w viralach wspominamy legendę hip-hopu, ratujemy życie Maćkowi z "Klanu" i rzucamy Magdzie Gessler "Mięsnego Jeża" na pożarcie. I wciąż próbujemy się uwolnić od "Koko Euro Spoko". Bezskutecznie
fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com

Magda Gessler kontra Mięsny Jeż

Milion 577 tysięcy wyświetleń na YT

Cezik znowu klei nuty, tym razem w leniwym karaibsko-rastamańskim klimacie. I ujawnia co Magda Gessler ma do powiedzenia na temat najbardziej ciężkostrawnej potrawy, która podbiła serca (i cholesterol) Polaków. Jak łatwo się domyślić - nic miłego. Ale może sobie na jeża narzekać, bo i tak "ty go zjesz".

Moim zdaniem najlepsze klejnuty jak do tej pory :D (lepsze od krzysia i czesia) [badysc\YT]
1.20 wzorowy facepalm :D [2DarkWays\YT]

Codziennie najlepsze demotywatory [DEMOT DNIA]>>
Kliknij, by obejrzeć galerię

fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com

Maciek z Klanu uratowany przez...

203 tysiące wyświetleń na YouTube

Wygląda na to, że kostucha w "Klanie" nie próżnuje. Tym razem targnęła się na życie Maćka. Na szczęście skończyło się na "ostrzeżeniu". Już kiedy myśleliśmy, że Maciek zginie z rąk nieroztropnego rowerzysty, do akcji wkroczyła... Martyna. Najwyraźniej fani serialu nie udźwignęliby kolejnej straty. Sam Maciek nawet nie zorientował się co się stało. Tylko kim u licha jest Martyna? Odpowiedź w finale tej mrożącej krew w żyłach sceny.

Ludzie którzy sprzątnęli Ryśka teraz chcą pobyć się jego jedynego syna. Maciek kolejny raz wymknął się ze szponów śmierci. W kolejnych odcinkach Maciek odkryje tajemną jaskinie Rysia w której trzymał wszystkie gadżety, swój strój i batmobil [lukeduke171\YT]
Tango down :D [kojobba92\YT]

fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com

Coldplay wspomina Adama Yaucha

2 miliony 801 tysięcy wyświetleń na YouTube

4 maja środowiskiem hip-hopowym wstrząsnęła wiadomość o śmierci chorego na raka Adama Yaucha, lepiej znanego fanom pod pseudonimem MCA, czyli 1/3 legendarnych Beastie Boys - najbardziej bezczelnych, unikalnych i wykręconych "białasów" w historii gatunku. Zespół Coldplay postanowił oddać hołd raperowi na jednym ze swoich koncertów. Nie była to jednak minuta ciszy, tylko wyjątkowa aranżacja największego szlagieru Beastiesów. Raczej nie rozpoznacie tego przeboju po "jednej nutce". Co innego po pierwszych wersach.

W dzisiejszej muzyce podział na gatunki nie istnieje. I to jest cudowne [neenjabgios234\YT]

A jak brzmiał oryginał?

 Fot. demotywatory.pl, facebook.com

Jaja z "Koko"

Kwejk.pl, Po-land, Wykop

"Cip, cip, kukuryku, tośmy się obudzili z ręką w nocniku". To tylko jeden z morza kąśliwych komentarzy o "Koko Euro Spoko", które jest wciąż na celowniku internautów. A memów, przeróbek i demotów ciągle przybywa.

Coco Chanel Spoko

O "Koko" wypowiedział się też znany ambasador kultury Paweł Końjo Końjak. I broni Jarzębiny jak niepodległości.

fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com

Nowa odsłona projektu P.I.W.O

268 tysięcy wyświetleń na YT

Do debaty o "Koko Euro Spoko" dołączył się również projekt P.I.W.O., czyli Potężny Indeksowy Wyświetlacz Oknowy. I jak każdy "superkomputer" swoje zdanie (a właściwie sympatię) do przeboju wyraził za pomocą paru ruchomych pikseli. Na ścianie akademika. Czyżby lasery z warszawskiego Parku Fontann miały konkurencję?

Po prostu w każdym pokoju jest człowiek/bezrobotny student który chce dorobić z krótkofalówka i jeden dowódca mówi im włącz/wyłącz [Yoto5\YT]
Student potrafi! xD [crazyberet\YT]
fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com

Mydłogate

1315 wykopów na wykop.pl

kilka dni temu co bardziej spostrzegawczy widzowie wieczornego filmu Polsatu zobaczyli na ekranach telewizorów dziwny błysk. Nie było to jednak UFO, tylko przypadkowa podprogowa reklama mydła w płynie. To wystarczyło, żeby wywołać aferę. Sprawę zbadały Deser, Wykop i Natemat.pl, a w komentarzach szukano winnych. Wszystko skończyło się na tym, że producent mydła i tak nic by na reklamie nie ugrał, bo podprogowy marketing nie działa. Za to mówienie o jakimś produkcie w kółko przy okazji głupkowatego "skandalu" - jak najbardziej.

Nie wiem o co chodzi, ale wybaczcie, muszę iść do sklepu po 'dove' [MrSzatan111\YT]
Podobno Polsat od tego umywa ręce [lukash\wykop]
Teraz na pewno będą nam mydlić oczy, byleby afera ucichła [Keffiro\wykop]

fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com fot. kadr z youtube.com

Slam Dunk

413 tysięcy wyświetleń na YT

Spośród tysięcy "faili", które znajdziemy w sieci ten jest wyjątkowo uroczy. Wideo sporo zawdzięcza perfekcyjnej oprawie muzycznej. Zwracamy uwagę na jednego z widzów, który tak się wzruszył, że aż wstał z trybun.

No dobra, jedziemy z tym koksem [martian345\YT]
Body Palm. XD  [Guilbert Carpio\YT] (czyżby nowa odmiana facepalm'a? - przyp. red.)
Prawie jak Michael. A prawie... [zuku1911\YT]

Są też i bardziej złośliwe komentarze:

Jedyne co ten koleś zapakuje do kosza to pudełko po pączkach.

Szok i niedowierzanie! Najlepsze tytuły tabloidów [NAGŁÓWKI DNIA]>>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Więcej o: