5 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIEDZIELIŚCIE o Palikocie

Zwróciliście uwagę na to, co poseł z Lublina ma na ręku?

Jego żona ma identyczny

Tylko niebieski. Janusz Palikot preferuje kolor... różowo-fioletowy (albo coś w tym stylu). Zegarek wygląda intrygująco. Tak było w czasie niedawnego kongresu Ruchu Poparcia Palikota w Warszawie, ale od posła (nawet niezrzeszonego) nie uciekniesz. Sięgamy po ''Vivę!'' (de Luxe), a tam sążnisty artykuł ''Kim był Janusz Palikot, zanim stał się <> Palikotem?''. I kolejne niespodzianki. Czego jeszcze nie wiedzieliście o pośle z Lublina?

Biegun Palikota

Razem z Markiem Kamińskim poszedł na biegun. - To była podróż w inną rzeczywistość, trochę jak wyprawa na inną planetę - wspomina wędrówkę z Palikotem słynny polarnik. Podobno panowie przez tydzień nic nie mówili, tak było zimno.

Był abstynentem

Nie pił do 23. roku życia. Ale potem zaczął i został alkoholowym królem.

Janusz Palikot potrafi przyciągać uwagę i wzbudzać zainteresowanie, natomiast nie generuje poparcia Janusz Palikot potrafi przyciągać uwagę i wzbudzać zainteresowanie, natomiast nie generuje poparcia Fot. Jakub Orzechowski / Agencja Wyborcza.pl

Nawet matka boi się go oglądać

Janusz Palikot był spokojnym dzieckiem (słodkie oczka, kręcone włoski itp.), ale teraz... Czesława Palikot boi się oglądać telewizję, gdy na wizji pojawia się syn. - Dlaczego ty tak się wyrażasz? - pyta i zapewnia, że ''w domu nikt nie przeklinał''.

Palikot w kąpieli

Z żoną Moniką w upalne dni chodzi kąpać się nad jezioro w swojej posiadłości. Nago. Mimo wszystko - brr...

Więcej ciekawostek o Januszu Palikocie w ''Vivie de Luxe''.

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Więcej o: