Bogata i puszysta pozna pięknego muzułmanina

Zestawienie najdziwniejszych portali randkowych i społecznościowych.

Internecie, powiedz przecie...

Na pierwszy ogień - portal BeautifulPeople.com. Strona - jak sama nazwa wskazuje - ma ułatwiać kontakt między pięknymi ludźmi. Oprócz standardowych funkcji portalu społecznościowego, takich jak listy znajomych, czy wysyłanie wiadomości, użytkownicy mogą nawzajem oceniać się na zdjęciach i w ten sposób ustalać, kto jest  najpiękniejszy na świecie (jeśli odpowiedź lustereczka uznają za niejednoznaczną).

Złote dzieci internetu

Dalej - jeszcze bardziej elitarny serwis. Mowa o DiamondDaddy.com. Aby móc się na nim zarejestrować, nie wystarczy być osobą olśniewająco atrakcyjną - trzeba być też człowiekiem sukcesu, najlepiej także niewyobrażalnie bogatym.

Brzydkie kaczątka

Czas na drugą stronę medalu. TheUglyBugBall.com to portal, który dla odmiany skupia ludzi uważających się za brzydkich (czy poprawniej - ?niepełnopięknych?) i powstał jako swego rodzaju odpowiedź na portale w stylu dwóch poprzednich. Jego założyciel, Howard James, twierdzi, że ?połowa Brytyjczyków to brzydale? - ale to wcale nie znaczy, że nie zasługują na miłość; co więcej, uważa, że osoby uznawane za atrakcyjne dużo częściej bywają też wredne.

Kaznodzieje w sieci

A teraz z zupełnie innej beczki. Na tej stronie nikogo nie obchodzi uroda, dużo bardziej liczy się duchowość. Chodzi oczywiście o niedawno uruchomioną stronę Nasza-Wiara.pl, zrzeszającą katolików. Strona ma błogosławieństwo biskupa opolskiego jako jeden z rodzajów duszpasterstwa, oraz medium ułatwiające kontakt między wiernymi i podejmowanie wspólnych inicjatyw w Kościele. Jeżeli chcesz dać świadectwo - lub przeciwnie: wątpisz -  to miejsce dla Ciebie. Ale uwaga - nie publikuj swoich zdjęć, jeśli masz na nich na sobie raczej mniej ubrań, niż więcej - możesz stracić konto.

Randka z Koranem

Ale Nasza-Wiara wcale nie jest pierwsza w swojej branży. Zbliżone zasady panują na Muslima.com - podobnym portalu, tyle, że przeznaczonym dla wyznawców Islamu. Jak widać na zdjęciu, przeciętny polski mężczyzna miałby pewnie problem ze zdecydowaniem, którą z użytkowniczek zaprosić na randkę!

Kulturalny, zadbany i bez nałogów pozna blondynkę z jaskrą

Chyba najdziwniejszym serwisem w tej kategorii - choć z pewnością niezwykle przydatnym - jest strona Nasze-Choroby.pl. Inne portale wiążą ludzi w klasy, albo grupy zainteresowań - ten gromadzi ludzi, których łączą wspólne choroby. Masz wstydliwy problem? Potrzebujesz szybkiego kontaktu ze specjalistami, kiedy Twój lekarz wyjedzie? Ta strona jest dla Ciebie. Przynajmniej ma się pewność, że się od nikogo nie zarazi w poczekalni.

Więcej o: