TOP 5 najbardziej absurdalnych teorii spiskowych [WIDEO]

Przedstawiamy najlepszych konkurentów do rządzenia światem i ludzkimi umysłami.

Miejsce 5: HAARP i rząd dusz

 

Zdarza się Wam pracować bez przerwy, zapominając o zmęczeniu? A może cierpicie czasem na bezsenność? Jeśli tak, możecie być pewni, że dostaliście się pod panowanie HAARP.

HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) jest programem badań z siedzibą na Alasce, który oficjalnie zajmuje się analizowaniem wpływu urządzeń elektronicznych na procesy zachodzące w jonosferze, finansowanym m. in. przez przez Marynarkę i Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych.

Teorie spiskowe dowodzą jednak, że naprawdę HAARP za pomocą wiązek promieniowania jest w stanie wywoływać klęski żywiołowe (trzęsienia ziemi, tsunami, huragany - co tylko sobie życzycie) lub zniszczyć dowolną broń wroga znajdującą się na Ziemi lub jej orbicie. Sterowanie naszym snem i poziomem energii jest więc dla HAARP drobnostką. Podobnie, jak doprowadzanie ludzi do mordów, kradzieży i napadów.

 

Zwolennicy tej teorii przekonują, że HAARP potrafi uczynić z porządnego człowieka nie tylko mordercę, złodzieja i pracoholika, ale nawet... homoseksualistę.

Miejsce 4: Paul nie żyje

 

Paul McCartney, były beatles, zmarł w  wypadku samochodowym w 1966 roku. Od tamtego czasu zastępuje go sobowtór o łudząco podobnej twarzy i głosie. Na szczęście pozostali członkowie zespołu zostawili nam znaki i ślady, pozwalające odkryć tę prawdę.

Ukryte sugestie znajdują się na okładkach albumów (tutaj znajdziecie ich szczegółową analizę) i w tekstach piosenek - które często trzeba odtworzyć od tyłu, by móc usłyszeć ukryty przekaz.


Najbardziej oczywiste wskazówki:
- fragment piosenki ''Girl'' brzmi: ''Will she still believe it when he's dead?'' (Czy ona nadal będzie w to wierzyć, kiedy on nie żyje?) - co ma odnosić się do dziewczyny Paula,
- utwór ''I Am the Walrus'', gdzie można usłyszeć ''You're darn near death'' (Jesteś cholernie blisko śmierci) i ''Bury me, bury me, bury my body'' (Pochowajcie mnie, pochowajcie mnie, pochowajcie moje ciało),
- oraz zupełnie dosłowny fragment ''Strawberry Fields Forever'', w którym John Lennon wypowiada słowa ''I buried Paul'' (Pochowałem Paula).

 

W 1969 r. Paul McCartney oficjalnie zdementował pogłoski o swojej śmierci. Bez skutku.

Miejsce 3: Michael żyje

 

Do odwrotnej sytuacji doszło w przypadku Michaela Jacksona. Mieszanka środków przeciwbólowych nadwątliła jego zdrowie, ale nie zdołała go zabić. Koronnym dowodem jest amatorski film, pokazujący, jak z samochodu, w którym umieszczono ciało króla popu, o własnych siłach wyskakuje jakaś drobna postać...

 

Podobno wokalista żyje obecnie w luksusowym bunkrze w towarzystwie króla rock and rolla - Elvisa Presleya.

Miejsce 2: Płaska Ziemia

Towarzystwo Płaskiej Ziemi utrzymuje, że wszystkie krągłości naszej planety zostały dorysowane w Photoshopie. Przed światem ukrywa się, że naprawdę Ziemia jest zupełnie płaskim dyskiem ze środkiem na biegunie północnym i 50-metrowym murem lodu na obwodzie (żeby oceany się nie wylewały).

 

Dowodem na istnienie spisku jest flaga Organizacji Narodów Zjednoczonych, na której przedstawiono prawdziwy model Ziemi. Znaczące jest również zaangażowanie wielkich tego świata w walkę z globalnym ociepleniem. Bo co by się stało, gdyby lodowy mur się rozpuścił?

Miejsce 1: Iluminaci/Reptilianie

David Icke poświęcił całe życie ujawnieniu spisku światowego rządu, w którym zasiadają ludzie-jaszczury, czyli Reptilianie (znani też pod nazwą Iluminatów). Tajemnicze istoty pochodzą z odległej planety i potrafią przyjmować ludzki kształt - jaszczurami są w istocie m. in. Clintonowie, Bushowie, brytyjska rodzina królewska... a także Bronisław Komorowski (przynajmniej według polskich internautów - dowód tutaj).

 

Reptilianie stoją za wieloma katastrofami i morderstwami: zabili Johna F. Kennedy'ego, Stanleya Kubricka (666 dni przed 1.1.2001 r.) oraz Baracka Obamę. Pod skórą obecnego prezydenta znajduje się jaszczur dawniej sterujący ciałem Hillary Clinton. A kto przyjął ciało pani Clinton? Oczywiście, jakiś inny jaszczur.

Więcej o: