TOP 5 ekstremalnych lądowań [WIDEO]

Umiejętności pilotów przeciw nietypowym lądowiskom i kiepskiej pogodzie.

Miejsce 5: Balet na lodzie

 

...bo w sumie jak inaczej określić mogący ważyć nawet 250 ton samolot transportowy C-17 lądujący na wiecznej zmarzlinie? Z pewnością doświadczenie czegoś takiego na żywo musi wywoływać na plecach zimny dreszcz.

[KAPITAN WRONA - RAPORT] Zobacz najlepsze memy i newsy >>
Kliknij, by zobaczyć

Podsumowanie roku wg Reutersa. 50 rewelacyjnych zdjęć [FOTO] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Miejsce 4: Lotnisko jako postrach plażowicza

 

Podejście do lotniska St. Marten z pewnością ma swoją sławę wśród pilotów, jednak nie może się ona równać z jego reputacją wśród... plażowiczów. Pas startowy jest położony na tyle niefortunnie, że silniki samolotów huczą dosłownie kilka metrów nad głowami niefortunnych turystów.

Miejsce 3: Biednemu zawsze wiatr w oczy

 

Pilot nie ma zazwyczaj możliwości uniknięcia złej pogody. Do tego obowiązujące go zalecenia są wyśrubowane - jak choćby to, aby lądować pod wiatr. Jednak w przypadku takiej wichury, nie wygląda to zbyt sympatycznie. Podejrzewamy, że pasażerów nigdy wcześniej tak nie wybujało, za to po bezpiecznym lądowaniu wszyscy bili brawo.

Miejsce 2: Najtwardsze "bezpieczne" lądowanie

 

Mamy tylko jeden komentarz do tego nagrania: jeżeli jest prawdziwe, to za żadne skarby nie chcielibyśmy siedzieć w środku tego samolotu.

Miejsce 1: Tylko mięczaki lądują na pasie startowym

 

Jest tylko jedno lotnicze wideo lepsze od tego nagrania. Niestety, jest także zręcznie zmontowaną fałszywką. W tym przypadku mamy natomiast do czynienia z prawdziwym pokazem umiejętności. Pilot, który potrafi takie rzeczy, nie może być normalnym człowiekiem.

 

KDC

 

TEŻ JESTEŚ NA FACEBOOKU? DOŁĄCZ DO FANÓW DESERU>>>

Więcej o: