Leslie Nielsen - najlepsze sceny z filmów

Czy leci z nami Nielsen? Deser składa hołd zmarłemu wczoraj aktorowi.

''Naga Broń''

Lesliego już z nami nie ma, chociaż oczywiście na zawsze pozostanie w naszych sercach. Aby oddać Mu cześć, przygotowaliśmy dla Was wybór scen z najsławniejszych filmów, w których grał. Na początek oczywiście ''Naga Broń''...

Więcej ''Nagiej Broni''

... którą jednak nie udało się uratować całego świata od zła za jednym zamachem. Frank Derbin musiał zatem chronić prezydenta i Waszyngton w kontynuacji, znanej nam wszystkim jako ''Naga Broń 2 i 1/2'', ale ...

Jeszcze więcej ''Nagiej Broni''

... to wciąż nie wystarczyło. Dopiero ''Naga Broń 33 i 1/3'', czyli Ostateczna Zniewaga, zamknęła trylogię o bohaterskim detektywie. Udało mu się uratować nie tylko galę oscarową, ale też własne małżeństwo. Jednak o samym Nielsenie to jeszcze nie wszystko!

Szpieg, który cudem uratował przed sobą świat

Nazywał się Steel. Dick Steel. Był jak agent Jej Królewskiej Mości, John Rambo, Chuck Norris i Hannibal Smith (ten z ''Drużyny A'') naraz. Tyle, że miał lepsze kwestie dialogowe.

Najstraszniejszy wampir w historii kina

Na deser przykład współpracy mistrzów - Leslie Nielsen w filmie Mela Brooksa. Panie i Panowie, przed Państwem maleńki fragment filmu ''Drakula - wampiry bez zębów''!

Więcej o: