TOP 6 najprzystojniejszych rzeczników prasowych

Aż miło się ich słucha. Albo przynajmniej ogląda.
Paweł Ney. Paweł Ney. (fot. Gazeta.tv)

Miejsce 6: Paweł Ney z PKP IC

 

Były rzecznik Toyota Motors Polska i PKP Intercity to zdecydowanie kawał ciacha. Ze swoją rozwianą grzywą i poważnym spojrzeniem wprowadzał niepokój w serca kobiet słuchających jego wypowiedzi. I to nie ze względu na możliwe opóźnienia pociągów... Niestety, opuścił naszego krajowego przewoźnika po tym, gdy zaproponował pasażerom podróż konkurencyjnymi Kolejami Mazowieckimi.

 

Paweł Targiński Paweł Targiński (fot. Sławomir Kamiński / AG)

Miejsce 5: Piotr Targiński, asystent Donalda Tuska

 

W przypadku tego pana nagięliśmy nieco rzeczywistość, ponieważ tak naprawdę nigdy nie był rzecznikiem prasowym. Pracował za to jako asystent Donalda Tuska, a wcześniej robił karierę jako... profesjonalny model. Podobno prezentował się świetnie w garniturach Vistuli. W Sejmie też robił niezłe wrażenie - zwłaszcza na koleżankach.

Łukasz Kurpiewski Łukasz Kurpiewski (fot. AG)

Miejsce 4: Łukasz Kurpiewski z PKP SA

 

Nie potrafi sprawić, aby spółki PKP dogadywały się między sobą, nie ma wpływu na to, czy pociągi dojadą o czasie. Ale ma w sobie wystarczająco dużo magnetyzmu i pewności siebie, aby informować wszystkich, że taka sytuacja jest normalna. I za to powinno mu się bić brawa.

Zbigniew Urbański Zbigniew Urbański (fot. Gazeta.tv)

Miejsce 3: Zbigniew Urbański z Komendy Głównej Policji

Komisarz Komendy Głównej Policji, Rzecznik Prasowy, mąż Katarzyny Skrzyneckiej... Tak, zdecydowanie jest to najbardziej rozpoznawalny rzecznik prasowy w Polsce. I choć nie zajmuje już tego stanowiska, nadal uważamy, że należy mu się pierwsze miejsce wśród naszych rodzimych PR-owców. Dzięki tym oczom...

Marek Jarosiński. Marek Jarosiński. (fot. AG)

Miejsce 2: Ppłk. Marek Jarosiński ze Straży Granicznej

 

Wojskowy, doktor nauk humanistycznych, dziennikarz po Uniwersytecie Warszawskim... W przypadku Marka Jarosińskiego sukcesy edukacyjne idą w parze zarówno z karierą jak i urodą. Jest w jego spojrzeniu coś, co przypomina nam filmowych policjantów - tych z gatunku prawdziwych twardzieli.

Jacek Winiarski. Jacek Winiarski. (fot. AG)

Miejsce 1: Jacek Winiarski z Greenpeace

 

Studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, obecnie występuje jako rzecznik prasowy Greenpeace Polska. Trzeba przyznać, że teraz zrozumieliśmy fenomen, czemu aż tyle pięknych dziewcząt przypinało się do drzew w Dolinie Rospudy. Zapewne chciały załapać się na wywiad w towarzystwie Jacka...

Więcej o: