TOP 5 szalonych aukcji WOŚP

Oprócz serduszek i kalendarzy na do kupienia są m. in. rondo i wysłanie w kosmos dowolnego napisu.

5. Orkiestra w kosmosie

 

Tego fantu nie będzie można sobie postawić na półce. Na aukcji wystawiono bowiem satelitę, który zostanie wystrzelony na ziemską orbitę. A dokładniej mówiąc, dla tego, kto wygra licytację, oddane zostanie do dyspozycji pięć ścian satelity, na których będzie mógł wygrawerować, wszystko, czego sobie zażyczy. Tylko pięć, bo na szóstej znajdzie się logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Kosmiczny napis można zakupić tutaj.

4. Koszulka Krupy

 

Znalazło się też coś dla fetyszystów - koszulka, którą Joanna Krupa założyła na sesji zdjęciowej, z której zdjęcia ukazały się w ''Vivie''. Można ją wylicytować tutaj.

3. Bokser do wynajęcia

Mariusz Wach, niepokonany Mistrz Świata federacji TWBA w wadze ciężkiej, postanowił wystawić na aukcji samego siebie. Pięściarz zwany Polskim Olbrzymem zobowiązał się zapewnić zwycięzcy aukcji prywatna ochronę przez 24 godziny w wybranym przez niego dniu. W skład oferty wchodzi też krótki kurs samoobrony i boksu, a na specjalne życzenie Mariusz zgodzi się nawet... wytrzepać dywan.

 

Ochronę mistrza można sobie zapewnić, licytując na tej stronie.

2. Największy bałwan

 

Bałwan z Pierwoszowa to nie byle kto. Ma 9,5 metra wysokości, co czyni go (nieoficjalnie) najwyższym bałwanem na świecie. Poza tym zyskał już międzynarodową sławę, szykuje się więc zacięta walka. Kto w niej zwycięży, zyska tytułu własności Największego Bałwana w Polsce wraz z certyfikatem WOŚP oraz zaproszenie na wykwintny obiad dla dwóch osób w pobliskiej Karczmie Miłocin.

 

Największego Bałwana w Polsce można zdobyć tutaj.

1. Kup pan rondo

 

Prezydenta Jaworzna stać na wielki gest. Na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już po raz drugi wystawił rondo znajdujące się w centrum miasta. Zwycięzca aukcji będzie miał prawo nazwać je swoim (lub jakimkolwiek innym) imieniem lub nazwą firmy. Nazwa będzie obowiązywać przez okrągły rok.

 

W poprzedniej finale WOŚP Południowy Koncern Energetyczny zapłacił za rondo 61200 zł, dzięki czemu mógł nazwać je "Rondem Energetyków i Górników". Jaką nazwę zyska rondo w tym roku? To zależy od Was, możecie wziąć udział w licytacji na tej stronie.

 

 

Najgłupsze wpadki polskiej
telewizji 2010 roku

TOP 5 Najbardziej
absurdalnych wróżb w TV

JAK ZMIENIALI SIĘ bohaterowie Klanu? [ZDJĘCIA]

Więcej o: