'Nasz Dziennik': w Internecie czai się szatan! Ujawniamy gdzie

Jak mogliśmy przeczytać dziś na stronach 'ND', egzorcyści biją na alarm - w Internecie na każdym kroku czai się szatan! Nasze dzieci są w niebezpieczeństwie, a przeglądanie niektórych stron może nas narazić na atak demonów. Jako pierwsi ujawniamy, które to strony.

Miejsce 6: Harry-Potter.net.pl

To nie jest dobra strona. Naprawdę. (fot. www.harry-potter.net.pl)

Jak wynika z tekstu wybitnych egzorcystów, strony mówiące o Harrym Potterze mają bardzo złowrogi wpływ na młodzież. Mogą zachęcać do wykorzystywania czarnej magii w rzeczywistości, i w ogóle kipią mrokiem.

Coraz bardziej zastanawia nas, czemu opowieść o młodych czarodziejach, zawsze twardo stojących po stronie dobra i prawości budzi taką niechęć 'specjalistów'. Ale ewidentnie coś musi być na rzeczy. Tak szlachetni bohaterowie muszą być demonami w przebraniu.

Miejsce 5: Metal.pl

Jak wiadomo, metalowcy to pijący kocią krew wyznawcy diabła. (fot. www.metal.pl)

Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy - mówi prastare powiedzenie speed metalowców. Nie od dziś wiadomo, że ci skądinąd spokojni młodzi ludzie w ukryciu czczą diabła i pożerają koty. Z tego powodu powinno się zablokować wszystkie strony opisujące mroczną stronę muzyki.

Najbardziej niebezpieczna jest - przez prostotę nazwy - witryna metal.pl. Z tego powodu powinno się traktować ją ze szczególną dawką ostrożności. Heavymetalowym czcicielom mrocznych potęg mówimy zdecydowane nie!

Miejsce 4: Satan.pl

Portal młodych, zbuntowanych i mrocznych jak płaszcz Nazgula. (fot. www.satan.pl)

Trzecie miejsce należy się groźnie wyglądającej stronie Satan.pl. Co ciekawe - jest to jedyna strona z naszego zestawienia na której można faktycznie znaleźć teksty nawiązujące do satanizmu. Siła ich rażenia jest jednak stosunkowo niewielka.

Zamiast opisów przerażających rytualnych mordów i mrocznych rytuałów, znajdziemy tam mniej lub bardziej udane literackie próby nastoletnich filozofów. Czy strona ta może zwrócić kogoś w stronę diabła? Nie wiemy. Jesteśmy natomiast pewni, że zbyt długie obcowanie z jej mroczną mocą może spowodować przewlekłą grafomanię.

Miejsce 3: Szatan z Mszczonowa

Może ten szatan jest plastelinowy, ale potępienie na pewno nie. (fot. Facebook)

Ten diabeł jest ewidentnym przykładem działania sił piekielnych na Facebooku. Ludzie zadają mu pytania, a on odpowiada. W dziwny sposób. W pokrętny sposób! Trzeba się go wystrzegać, albowiem kontakt z jego profilem to najszybszy sposób do zatracenia.

Ponadto, mamy jeszcze jeden dowód, że Szatan z Mszczonowa jest zły. Polubił własną stronę na Facebooku. To trochę śmieszne. I złe.

Miejsce 2: Horoskopy.Gazeta.pl

Nie patrzcie na te okultystyczne symbole. One są złe. (fot. Gazeta.pl)

Jak wiadomo, do symboli okultystycznych odwracających nas od wiary należą horoskopy. A na portalu Gazeta.pl horoskopy znaleźć nietrudno. Czy świadczy to o obecności demonów w samej redakcji? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że treści które można znaleźć na stronie mrożą krew w żyłach:

Skorpiony będą dziś pracować jak czołg, spokojnie, miarowo, równo, cały czas do przodu. Cieszyć je będą wymierne efekty pracy, szczególnie, że mogą dziś odczuć przypływ gotówki. Poświęcą popołudnie rodzinie, dzieciom, a wolne Skorpiony mogą umówić się na randkę w jakimś kameralnym miejscu.

Szok i niedowierzanie. Część redakcji wydaje się być autentycznie przerażona.

Miejsce 1: Szatan.pl

'Bo kiedy patrzysz w otchłań, otchłań może zacząć patrzeć w ciebie.' (fot. www.szatan.pl)

Ta strona jest największym zagrożeniem, jakie można znaleźć w polskim Internecie. Na pierwszy rzut oka wydaje się być pusta - ale niech nie zwiodą was pozory. Wszakże piekło to pustka i samotność, co znaczy, że Szatan.pl jest witryną prowadzącą wprost do dziedziny demonów.

Teraz już wiemy, jakie jest ukryte znaczenie tekstu piosenki AC/DC 'Highway to Hell'. Wywołuje to w nas nieopisane przerażenie. Oczywiście, jest jeszcze jedna witryna, otwierająca demonom drogę do naszych dusz. Jest to...

Przewidywalny bonus: Deser.pl!

...tak, oczywiście, że to nasza strona. Co prawda satanistyczne treści pojawiają się na niej rzadko, ale na pierwszy rzut oka widać, że autor tego artykułu stoi po stronie sił ciemności. Zatem strzeżcie się, gdy tu wchodzicie. Strzeżcie się!

PS. W artykule Naszego Dziennika mówiącym o zagrożeniach w sieci znajduje się zdanie, z którym zgadzamy się w stu procentach:

Nigdy nie można dopuścić do sytuacji, w której komputer stałby się naszym "bożkiem" i prowadził do zaniedbywania realnych więzi z rodziną i przyjaciółmi.

I tego się powinniśmy trzymać.

Więcej o: