TOP 5 najwyższych modelek świata

Amazon Eve (203 cm wzrostu) prawdopodobnie już niebawem trafi do Księgi Rekordów Guinnessa jako najwyższa modelka na świecie. Ale nie ona jedna może poszczycić się imponującym wzrostem. Zobaczcie modelki, może są mniej profesjonalne, ale równie wysokie i wyższe.
Amazon Eve - najwyższa modelka świata Amazon Eve - najwyższa modelka świata fot. MySpace Amazon Eve

Amazon Eve - 203,2 cm

Amazon Eve (to oczywiście pseudonim) nigdy nie planowała zostać modelką. Ojciec chciał, by przede wszystkim poświęciła się nauce. Kobieta studiowała m.in. zarządzanie w biznesie, teatrologię i prawo. Później zainteresowała się kulturą fizyczną i została trenerką fitness.

Jej uroda i niebotyczny wzrost nie mogły pozostać niezauważone. Magazyn Zoo Weekly zaprosił ją do sesji. Obok Eve w sesji wystąpiła dziewczyna, która ma "zaledwie" 162 cm wzrostu.

- Żaden inny magazyn nie umieścił na okładce kobiety, która ma ponad 2 metry wzrostu - zachwalał wydawca czasopisma, Paul Merrill.

W przyszłym miesiącu Eve zostanie oficjalnie zmierzona. Ma szansę oficjalnie stać się najwyższą, profesjonalną modelką świata.


Caroline Welz - najwyższa kobieta Niemiec, najwyższa modelka Caroline Welz - najwyższa kobieta Niemiec, najwyższa modelka fot. youtube/kadr

Caroline Welz - 206 cm

Caroline Welz uznawana jest za najwyższą Niemkę - ma 206 cm wzrostu. Na co dzień jest krawcową.  W rolę modelki wciela się okazjonalnie. Najczęściej prezentuje nogi. Są rekordowo długie - mierzą 130 cm.

Caroline najbardziej narzeka na brak mężczyzn w swoim życiu oraz problemy ze znalezieniem odpowiedniego obuwia. Przy rozmiarze 48 stanowi to duże wyzwanie.

Andrea Andrea "Lady Longleg" - najwyższa kobieta Niemiec, najwyższa modelka fot. MySpace Lady LongLeg

Andrea Lex aka "Lady Longleg" - 206 cm

"Lady Longleg": znów Niemka, znów z wyjątkowo długimi nogami.

Amazon Electra - najwyższa modelka Amazon Electra - najwyższa modelka fot. MySpace Amazon Electra

Electra - 202 cm

Electra z Niemiec (zaskoczeni?) przeniosła się w 2008 roku do USA i tu rozwija karierę. Prezentuje bieliznę, kostiumy kąpielowe, chodzi po wybiegu. Ale jest niższa od Amazon Eve, więc na tytuł nie ma szans.

Aly - najwyższe modelki świata Aly - najwyższe modelki świata fot. youtube/kadr

Aly - 202 cm

Aly, a właściwie Alysia, pochodzi z Kanady. Jak sama mówi, swojego wzrostu nie zmieniłaby, nawet, gdyby mogła. "Dzięki niemu ludzie zwracają na ciebie uwagę. Nie sposób się nie zgodzić" - podkreśla.

Więcej o: