Co polubiły miliony [VIRALE TYGODNIA]

W tym tygodniu dotarła do nas nowa moda głupsza niż planking, śpiewający bryk z Harry'ego Pottera i kuchenny teledysk CeZika. Jest co oglądać.

Za co ten negatyw?

Ponad 1000 wykopów
Gorąca dyskusja na forach


Użytkownik Allegro ufg3456 długo był uznawany za poważnego allegrowicza - dotychczas dostawał tylko''mega pozytywy'' za ''wzorowe transakcje''. Cały jego reputacja upadła jednak, gdy raz jedyny zabrakło mu stówki. Po zakupie przedmiotu za 500 zł napisał do sprzedawcy: ''witam kupujem za 400zl zgoda a jak nie prosze jego mi nie wysylac bo mam tylko tyle tyle dostalem za telefon...''. Mail był szczery, propozycja uczciwa, skąd więc komentarz negatywny? Dla ufg3456 był to cios w samo serce. W odpowiedzi napisał: ''ZABRAKLO MI TYLKO 100ZLOTYCH I ZOBACZCIE JAKIEGO DOSTALEM NEGATYWA''

 

Konto Junior = Epic Fail [TheRans/WYKOP]
Oprócz kont "Junior" powinny być jeszcze konta "dzieci neo". [Qrzysio/Wykop]
Cwaniaczki to raczej ci, co mają po kilka tysięcy komentarzy i wystawiają chińskie podróbki ze zdjęciem markowych produktów a potem się tłumaczą: ''to przecież tylko niewielka różnica w wyglądzie, takie przyszły tym razem'' i że nie może przecież sprawdzać każdej dostawy. Potem twój negatyw ginie w gąszczu pozytywów a gość dalej sprzedaje chłam [WOJTEK_30/WYKOP]

Co polubiły miliony? [VIRALE TYGODNIA] - zobacz poprzednie odcinki >>>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Harry Potter w 99 sekund

Prawie 1,5 mln odsłon
200 000 share'ów na FB

 

Kto nie ma czasu nie tylko na czytanie, ale nawet na oglądanie wszystkich części sagi o Harrym Potterze, może teraz jej wysłuchać. Zwięzłość treści osiągnęła tu szczyty porównywalne tylko z twórczością T-raperów znad Wisły.

To było najlepszych 99 sekund mojego życia [xXbvblurverxX/YouTube]
Czysty geniusz [likepurpleXP/YouTube]
To wideo jest NIESAMOWITE. Niesamowite nie tylko dlatego, że jest genialne. Ale dlatego obaj kolesie TO JEDNA OSOBA. Niesamowita robota (: [JessAkah47/YouTube]
Zapamiętałam każdy wers. Śpiewam sobie bez muzyki [elegirl007/YouTube]

CONEING

3 756 000 odsłon na YouTube!
''Coneing to nowy planking''

Więcej, mocniej, głupiej - tą starożytną olimpijską maksymą od zawsze kierują się internetowe mody. Dlatego po szaleństwie plankingu (fotografowaniu się w dziwnych miejscach w pozycji horyzontalnej) przyszedł czas na coś jeszcze dziwniejszego.

Pracuję w McDonald's i po jakimś czasie to robi się nudne. Najlepsze, co widziałem, to facet, który złapał za loda i przyłożył go sobie do czoła, a potem zapytał, czy wierzę w jednorożce. I odjechał [Tehpoofochez/YouTube]
Ktoś mi to zrobił dzisiaj w pracy. Chciałem go kopnąć w jaja [xSassyxMillerx/YouTube]
Dobrze, że nie pracuję na okienku tylko w kuchni... xd [Dominika/profil Deseru na FB]
To sprawia, że jeszcze bardziej lubię moją pracę w McDonald's. Ha ha [MDDallas15/YouTube]

Upadek z dachu

2 653 000 odsłon na YT
161 postów na blogach

Mamy podejrzanie silne wrażenie, że filmik jest w istocie viralem marketingowym. Ewentualnie przedstawia grupę ludzi uzależnionych od jakiegoś kolorowego napoju. Jednak z braku niezbitych dowodów wierzymy, że to nie był tylko skok na kasę.

To może być przypadek, że wszyscy piją to samo [rilloYT/YouTube]
Dajcie mi ''F'', dajcie mi ''A'', dajcie mi ''K'', dajcie mi ''E''. Co wyjdzie? FAKE!!!! [Rex2400/YouTube]
Fake. Ale i tak dobre [MasterHopkins94/YouTube]
Dla niej upadł na głowę [sattfield/YouTube]
Skąd ten koleś wziął karton ''Za mnie'' w ciągu tych jakichś dwóch sekund? [ThePerkinsx/YouTube]

Kuchnia cover by CeZik

400 000 odsłon w tydzień
5968 głosów na tak

CeZik, autor m.in. ''Forfiter Bluesa'' i ''Ostatnich niedziel'' jest multiinstrumentalistą - potrafi śpiewać, grać, naigrawać się, a wszystko to nagrywa, tworząc wspaniałe teledyski, takie jak ten.

Gwóźdź Wendi Deng Murdoch

Mówiono, że Wendi Deng, żona Ruperta Murdocha, podczas przesłuchań męża swoją różową sukienką i długimi nogami miała odwracać uwagę sędziów. W osiągnięciu tego celu o wiele bardziej jednak pomógł jej komik Jonny Marbles, który rzucił się na Murdocha z talerzem pianki. Otrzymała od losu swoje pięć minut i wykorzystała je - z całego przesłuchania najbardziej zapamiętano to, że Wendi ma refleks i uderzenie zawodowej siatkarki.

Zobacz wszystkie twarze Wendi Murdoch>>>

Co polubiły miliony? [VIRALE TYGODNIA] - zobacz poprzednie odcinki >>>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Więcej o: