Orkiestra dęta zaczyna występ. Co dzieje się pod sceną? Prawdziwe PIEKŁO

Wielbiciele heavy metalu pokazali, że czują każdy rodzaj muzyki. Nie ważne czy gra Metallica, czy orkiestra dęta. Zawsze bawią się tak samo dobrze. Udowodnili to w trakcie występu orkiestry dętej.

Spodobało Ci się?

To miał być zwykły koncert lokalnej orkiestry. Miejscowa publiczność zebrała się pod sceną i z pełną powagą, kontemplowała muzykę. Nagle, jakby z nikąd, pojawiła się grupa fanów mocnego grania. Ci ani myśleli stać spokojnie wśród publiczności:

 

Podobno fanów muzyki na koncertach łączy niewidzialna więź i stają się jedną wielka rodziną. Tak było i tym razem. Metale kompletnie nie przejmowali się tym, co dzieje się naokoło. Doskonale bawili się w swoim świecie i swoim towarzystwie.

Po jakimś czasie tłum pod sceną wyglądał, jakby żywo wyciągnięty z Przystanku Woodstock. Nie obyło się bez tańca pogo, headbangingu i klasycznego noszenia na rękach przez tłum.

Nie zostaje nam nic innego, jak pogratulować poczucia humoru i umiejętności odnalezienia się w każdej sytuacji. Mamy tylko nadzieję, że te starsze panie, które przyszły na koncert, nie oberwały przez przypadek glanem.

Zobacz wideo
Więcej o: