Rodząca żona ma do męża prośbę. "Zajmę się tym!" Efekt? Oceńcie sami

Przyszły ojciec miał jedno zadanie. Zrobić zdjęcie sobie i żonie, kiedy ta rodziła ich córeczkę. A, że akurat humor mu dopisywał, to wyszło jak wyszło.

Spodobało Ci się?

''Moja żona chciała mieć pewność, że ktoś zrobi nam zdjęcie, kiedy nasza córeczka przyjdzie na świat. Sam się tym zająłem'' . Jak powiedział, tak zrobił, a efekt? Nie mógł być zabawniejszy:

View post on imgur.com

Zdjęcie jest typowym selfie, których widzieliśmy już całe mnóstwo. Tylko sceneria jest nieco inna. Na pierwszym planie standardowy szeroki uśmiech fotografa, a w tle? Żona, która w bólach rodzi ich wspólną córeczkę.

To zdjęcie było komentowane przez wiele osób. Głównie ostrzegały świeżo upieczonego ojca przed reakcją żony. Wybraliśmy najlepsze komentarze:

''Świetne zdjęcie ale wydaje mi się, że możesz być martwy, kiedy Twoja żona dowie się o nim''
''Twoja żona skopie Ci tyłek, kiedy dowie się o tym zdjęciu. A swoją drogą, gratuluję córeczki''

Na szczęście bohaterka drugiego planu nie poczuła się ani trochę urażona, a co więcej sama potrafiła śmiać się z całej sytuacji:

''Pokazałem jej to zdjęcie pomiędzy skurczami i bardzo ją rozbawiło. Teraz kiedy karmi naszą małą zdrową córeczkę, czytam jej Wasze komentarze''

Musimy przyznać, że pamiątka będzie bardzo nietypowa. Ale co zrobić, jakie czasy, takie pamiątki. Pozostaje nam tylko cieszyć się, że świeżo upieczony ojciec nie miał ze sobą selfie sticka.

Spodobało wam się to zdjęcie? To teraz rozwiążcie nasz krótki psychotest. Pięć pytań i poznacie odpowiedź. Jak długo przetrwalibyście na porodówce?

aa a