Co ten pies robi na deskorolce? Bije rekord Guinnessa i udaje mu się do ŚWIETNIE

Buldog pobił rekord Guinnessa w jeździe na deskorolce. Ustanowił go, przejeżdżając pod tunelem, stworzonym przez 30 osób.

Spodobało Ci się?

Otto, 4-letni buldog, przejechał tunelem utworzonym przez 30 osób. Wydarzenie miało miejsce w Limie, w Peru, w trakcie Światowego Dnia Rekordu Guinnessa:

 

Zadanie nie było takie łatwe. 30 osób stanęło w jednej linii i utworzyło z nóg tunel, którym na deskorolce miał przejechać buldog. Oczywiście na drodze piesek napotkał trudności. Musiał umiejętnie balansować swoim, trzeba przyznać, dość masywnym i niezgrabnym ciałem, a do tego z gracją i precyzją jednocześnie parę razy się odepchnąć.

Kiedy piesek przejechał szczęśliwie pod ostatnim ''elementem'' tunelu, ludzie obserwujący całą sytuację, wybuchnęli z radości tak, jakby oglądali niezwykle emocjonujący mecz piłki nożnej:

 

Otto nie był pierwszym psem, który pobił rekord Guinnessa w jeździe na deskorolce. W 2009 Tillman, czworonóg z Wielkiej Brytanii, ustanowił rekord w najszybszym przejeździe na deskorolce na 100 m.

Musimy przyznać, że już dawno nic nas nie zadziwiło tak bardzo jak buldog Otto. Oczywiście mamy nadzieję, że jeszcze o nim usłyszymy, kiedy po raz kolejny dokona jakiegoś wiekopomnego dzieła.

Zobacz wideo