Tego nikt nie mógł się spodziewać. ''Kevin sam w domu'' poleci na Polsacie w Święta

Jak wiadomo, obchodzenie Świąt Bożego Narodzenia łączy się z tradycjami. A taką na pewno jest oglądanie ''Kevina samego w domu'' na Polsacie. W tym roku nie będzie inaczej.

Spodobało Ci się?

Miliony telewidzów czekały na tę informację w napięciu. Już wiemy NA PEWNO , że również tegoroczne obchody Bożego Narodzenia zostaną uświetnione pokazem kasowego przeboju, który podbił serca ludzi na całym świecie. 24 grudnia będzie można przypomnieć sobie tę historię z całą rodziną o godzinie 20.05. Co więcej, inna część filmu poleci jeszcze wcześniej, bo już w listopadzie. Wszystkich niecierpliwych zapraszamy przed odbiorniki 22 listopada o 20. 05."

Bądźmy szczerzy - chyba nikt już sobie nie wyobraża, że ''Kevin'' mógłby nie polecieć w telewizji, kiedy w powietrzu unosi się zapach barszczu, uszek i mandarynek. Wszyscy chyba pamiętamy poruszenie telewidzów, kiedy w 2010 roku film miał nie zawitać w ramówce Polsatu.

Ten rok jest wyjątkowy z jeszcze jednego powodu - 10 listopada minęła 25. rocznica powstania tego arcydzieła kina familijnego. Tym bardziej nie może go zabraknąć na antenie.

Oglądałeś ten film nie raz? Sprawdź, co pamiętasz z ''Kevina samego w domu'' w naszym specjalnym quizie: