Myśleliście, że Ice Bucket Challenge było szalone? Pojawiło się nowe - Condom Challenge

O co w tym wszystkim chodzi?

Spodobało Ci się?

Na pewno pamiętacie Ice Bucket Challenge - internauci z całego świata wylewali na siebie wiadro lodowatej wody i nominowali do tego swoich znajomych. Długo nie trzeba było czekać na godnego następcę. Oto Condom Challenge.

Co należy zrobić, żeby liczyć się w tym wyzwaniu? Nic prostszego. Najpierw trzeba zaopatrzyć się w prezerwatywę, później wypełnić ją w całości wodą (zimną lub ciepłą - to już zależy od fantazji), a później poprosić swojego znajomego, żeby zrzucił nam taki ''pakunek'' prosto na głowę:

Może i wydaje się to zwykłym wygłupem, ale jak podaje portal Elite Daily , za tym pomysłem kryje się dość mocny przekaz. Ludzie, zrzucając nawzajem na siebie te ''balony'', chcą promować bezpieczny seks. Udowadniają, że prezerwatywy są niezwykle trwałe i nie pękną, nawet kiedy wypełni się je wodą i zrzuci z wysokośc pół metra na głowę swojego znajomego.

A że przy okazji filmiki, które można znaleźć w Internecie, są zabawne? Cóż, nie zostaje nam nic innego, jak podzielić się z Wami tym, które znaleźliśmy:

Trudno jest Ci zrozumieć, czym tak naprawdę jest challenge? Przekonaj się, czy wiesz, czym jeszcze zajmują się piętnastolatkowie: