Piesek ze schroniska przegrał zawody, ale zdobył serca publiczności. Zrozumiecie, kiedy to zobaczycie

Komentator przyznał, że to najlepszy start, jaki widział od lat.

Ollie to młody piesek rasy Jack Russell. Wziął udział w psich zawodach Crufts 2017 organizowanych w Wielkiej Brytanii. Publiczność go pokochała od pierwszego wejrzenia, mimo że zrobił mnóstwo pomyłek w trakcie swojego startu. I nic dziwnego, zwierzak jest absolutnie rozkoszny:

 

Entuzjazm tak roznosił Olliego, że niekoniecznie był w stanie pokonać tor przeszkód dokładnie tak, jak trzeba. Na samym początku zaliczył spektakularny upadek, po którym błyskawicznie jednak wrócił do swojego zadania z pełną radością i oddaniem:

 

Już w tym momencie pokochaliśmy go nad życie. Komentujący występ spiker nie mógł się powstrzymać od śmiechu i przyznał, że czegoś podobnego nie widział od lat. Widać, że pies ma niebywałą frajdę z tego, co robi, a o to przecież chodzi: 

 

Absolutnie nam nie przeszkadza, że pobiegł w złą stronę i postanowił obwąchać róg sali. To znaczy, że jest ciekawy świata: 

 

Ollie został adoptowany, kiedy miał 10 tygodni. Wtedy zmieniono mu imię. Piesek przez chwilę nazywał się Loki, ale potem zdecydowano się jednak na jego obecne imię. Prezenter przyznał, że może być przez to trochę zdezorientowany. Niemniej, zwierzak uwielbia sport i ruch, co doskonale było widać w trakcie jego startu. 

Ku naszemu zdziwieniu, Ollie nie dostał żadnej nagrody w konkursie. To po prostu niepojęte. 

A TERAZ ZOBACZ:

Magiczny widok zorzy polarnej w Szwecji

O takich widokach marzy się przez całe życie. Tak wygląda zorza polarna w Szwecji