Wziął dziwne przyrządy i poszedł na dworzec w Katowicach. Tam pedofil zasadził się na 13-latkę

51-latek został zatrzymany przez Policję z Rudy Śląskiej. Mężczyzna próbował umówić się z 13-latką i składał jej propozycje seksualne.

Do kryminalnych z rudzkiej komendy dotarło zgłoszenie od internauty, który uważał, że koresponduje z pedofilem. Oskarżony mężczyzna myślał, że rozmawia z 13-latką. W pewnym momencie zaczął składać dziewczynce propozycje obcowania płciowego oraz poddania się innej czynności seksualnej. W chwili, gdy pedofil złożył propozycję spotkania, internauta natychmiast powiadomił policję.

Funkcjonariusze od tego momentu nadzorowali całą korespondencję. Kilka dni temu ze strony pedofila padła propozycja spotkania w Katowicach. 51-latek czekał na spotkanie na dworcu. Jednak zamiast dziewczynki, naprzeciw wyszli mu policjanci. 

Jak podaje policja, w reklamówce, którą miał przy sobie znaleziono akcesoria erotyczne. Śledczy zlecili wielkopolskim policjantom przeszukanie mieszkania zatrzymanego, w którym zabezpieczono komputer, dyski twarde, pamięci przenośne i płyty cd z treściami erotycznymi".

Kryminalni sprawdzają, co znajduje się na zabezpieczonych nośnikach. 51-latek usłyszy dziś prokuratorskie zarzuty prezentowania treści pornograficznych i składania propozycji seksualnych małoletniej poniżej 15 roku życia.

Co roku ginie tu 10 tys. psów. Pomóż zatrzymać festiwal psiego mięsa. Podpisz petycję

Więcej o: