Motocykliści jadą ulicą, gdy nagle wyskakuje jeleń. Kierowca nie ma szans

Do sieci trafił film, na którym rozpędzony jeleń przeskakuję przez jadącego motocyklistę. Sytuacja wyglądała bardzo groźnie, a wideo uwieczniające ten moment, błyskawicznie rozprzestrzenia się w mediach społecznościowych.

Do zdarzenia doszło 19 maja. Niestety nie wiemy w jakim kraju. Na filmie widać, jak grupa motocyklistów jedzie prawym pasem trzypasmową drogą. Nagle z lewej wyskakuje jeleń. Zwierzę przebiega przez szosę, a gdy napotyka na motocyklistę, decyduje się na skok. Niestety zahacza o jadącego na motorze mężczyznę, co powoduje wywrotkę.

Choć całość wyglądała groźnie, na filmie widać, jak potrącony przez jelenia motocyklista wstaje z ziemi przy pomocy kolegów.

 

Do podobnej i niebezpiecznej sytuacji doszło w parku rowerowym na Słowacji. Jeden z rowerzystów, który miał na kasku zamontowaną kamerę zauważył, że za jadącym przed nim kolegą zaczyna biec niedźwiedź. Choć pogoń zwierzaka nie trwała dłużej niż kilka sekund, rowerzyści najedli się strachu, a film z tego zdarzenia ma już 4 miliony wyświetleń.

To nagranie z wypadku pokazuje, dlaczego powinniśmy wozić dziecko w foteliku