Nie wszystkie sceny z Patrickiem Swayze trafi造 do 'Dirty Dancing'. Tego nie by這 w filmie

Kto z nas nie uwielbia kultowego filmu z Patrickiem Swayze - ''Dirty Dancing'' (''Wiruj帷y Seks'')?

Patrick SwayzePatrick Swayze Fot. kadr z filmu ''Dirty Dancing''

''Dirrty dancing'' to wielki przebój z 1987 roku. Główna rola w tym filmie zapewniła Patrickowi Swayze wielką sławę na następne lata. Panie go pokochały na całym świecie. Mniej szczęścia za to miała jego filmowa partnerka - Jennifer Grey 

Oglądałyśmy go steki razy i nigdy nie mamy dosyć! Dlatego z radością zobaczyłyśmy te wycięte sceny, a być może po prostu zdjęcia próbne. Trudno nam do końca ocenić, ale nagranie tak czy siak jest zachwycające. 

Widać między aktorami naprawdę dobrą chemię. Rozbawiła nas też zabawna mina Patricka! Ciągle zapominamy, że miał również wielki talent komediowy. Koniecznie zobaczcie tę słynną filmową parę w akcji:

 

Ten kultowy film wyreżyserował Emile Ardolino, a scenariusz napisała Eleanor Bergstein. To dzięki połączeniu ich sił film cieszy widzów nawet po latach. 

Piosesnka z filmu ''(I've Had) The Time of My Life" w wykonaniu Billa Medley'a i Jennifer Warnes wygrała w 1988 roku Złoty Glob. Film był też nominowany w kategorii Najlepsza komedia lub musical, zarówno jak Patrick Swayze jak i Jennifer Grey.