Stewardesa zabrała 5-latka do kokpitu. Gdy zaczął mówić, pilotowi opadła szczęka

Adam ma zaledwie 5 lat, a swoją wiedzą zadziwił wykwalifikowanych pilotów. Po jego wizycie w kokpicie już wiemy, kim zapewne zostanie w przyszłości.

Mały Adam Mohammed Amer podczas lotu do Abu Zabi opowiedział jednej ze stewardes o swojej miłości do samolotów. Kobieta postanowiła zrobić chłopcu wyjątkowy prezent i po wylądowaniu na lotnisku zaprowadziła go do kokpitu. Tam maluch zadziwił nie tylko ją. W osłupienie wprawił nawet zawodowych pilotów.

 

Adam doskonale wiedział, do czego służą poszczególne przyciski. Z przejęciem opowiadał o tym, jak działają i są zbudowane samoloty. Kiedy zauroczony chłopcem kapitan spytał, kim ten chciałby zostać w przyszłości, malec bez wahania stwierdził: kapitanem, tak jak Ty.

Kapitan Samer Yakhlef nie tylko sfilmował zachowanie pięciolatka w samolocie, ale też przygotował dla niego wspaniałą niespodziankę. Chłopiec dostał niebywałą okazję by usiąść za sterami symulatora lotów. Oczywiście doskonale wiedział, jak sterować maszyną:

 

Jak podaje Daily Mail, chłopiec w przyszłości chciałby zostać kapitanem samolotu, a w swoje podróże zabierać będzie... nauczycielkę angielskiego. Adam chciałby pokazać jej Londyn i polecieć do Ameryki oraz na oba bieguny.

Więcej o: