Myślał, że ktoś wysłał mu ludzką stopę. Prawda była jeszcze gorsza

Logan otrzymał przesyłkę, w której znajdował się nietypowy gadżet. W pudełku znalazł zabawkę erotyczną w kształcie stopy.

19-letni Logan Clayton pewnego ranka otrzymał najdziwniejszą paczkę w życiu. Odebrał przesyłkę z informacją, że musi zapłacić za nią 2 dolary, czyli 7 złotych cła. Student z Kanady często zamawia ubrania z Vancouver, ale takiej zawartości pudełka się nie spodziewał.

 

Jak donosi unilad.co.uk, w paczce znajdowała się dokładnie zapakowana w folię bąbelkową zabawka erotyczna. Profesjonalna nazwa gadżetu to "vajankle" i jest warta około 200 dolarów, czyli prawie 700 złotych. Jest to gumowa stopa, zakończona sztuczną waginą. 

 

Nastolatek przyznał, że postawił gadżet na komodzie, ale nie ma zamiaru go używać. Domyśla się, że to pewnie koledzy zrobili mu żart, chociaż nie jest tego pewien, bo dowcip sporo by ich kosztował.

Kiedy otworzyłem paczkę, pomyślałem, że to czyjaś stopa. To zdecydowanie najdziwniejsza rzecz, jaka spotkała mnie w tym roku - przyznaje Logan.

Mimo sporej wartości gadżetu, nastolatek zdecydował, że go zachowa, ze względu na niesamowitą historię, jaka się z nim wiąże. 

Więcej o: