Rolnik szuka żony 5. Marta Manowska komentuje brak kobiet w programie

Rolnik szuka żony 5. Program już 2 września wraca na anteny TVP 1. Wiemy już, kto weźmie w nim udział - będzie to pięciu mężczyzn i... żadnej rolniczki. Ten fakt skomentowała Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony".

Rolnik Szuka żony 5 - ulubiony program Polaków - wraca po wakacjach. Już 2 września zobaczymy nowych uczestników piątej edycji programu. Tym razem nie będzie wśród nich ani jednej rolniczki. Prowadząca program Marta Manowska skomentowała ten fakt w rozmowie z Party.pl.

To jest pięciu wspaniałych mężczyzn, zupełnie różnych, o zupełnie innych temperamentach i osobowościach. To znowu jest zupełnie inna historia. Mam nadzieję i wierzę, że kolejne edycje sprawią, że znowu będą kobiety szukać męża czy partnera w programie.

Rolnik szuka żony 5. Kim są kandydaci?

W 5. edycji programu wystąpi pięciu mężczyzn-rolników, którzy będą przy wsparciu Marty Manowskiej szukać partnerki.

  • Grzegorz - ma 30 lat, prowadzi gospodarstwo w województwie podlaskim. Jest absolwentem Politechniki Białostockiej, hoduje krowy, kukurydzę i trawy.
  • Marek - ma 46 lat, prowadzi gospodarstwo w województwie zachodniopomorskim. Hoduje bydło, uprawia zboża i ziemniaki.
  • Jan - jest 58-letnim rozwodnikiem. Na swoim gospodarstwie ma owce, konie i staw rybny.
  • Łukasz - ma 35 lat i hoduje bydło na Mazurach.
  • Krzysztof - ma 26 lat i jest kawalerem z Mazowsza, gdzie uprawia zboże i hoduje bydło.

Kiedy będzie 1. odcinek Rolnik szuka żony 5? O której i gdzie można go obejrzeć?

Pierwszy odcinek "Rolnik szuka żony 5" już 2 września o godzinie 21:15 na kanale TVP 1. Jeśli nie zdążycie obejrzeć w telewizji, zawsze możecie zobaczyć powtórkę w serwisie vod.tvp.pl.

Więcej o: