10 najśmieszniejszych memów o kotach. Te mruczki znalazły się w wyjątkowo zabawnych sytuacjach

Zdjęcia i filmiki kotków dosłownie zalewają internet od dnia jego powstania. Razem ze słodkimi fotkami pojawiły się także memy, z mruczkami w roli głównej i nie bez powodu stały się tak popularne. Śmieszne obrazki potrafią nie tylko rozbawić, ale także są bardzo życiowe. Oto 10 zabawnych memów z kotkami.

To, że koty zawładnęły śmieszną stroną internetu, wie chyba każdy. Prawie na każdej stronie poświęconej tworzeniu memów można znaleźć choć jedno zdjęcie z tymi pupilami. Nie można się jednak temu dziwić. Te obrazki potrafią naprawdę rozbawić!

Zobacz wideo Zabawne nagranie księcia Harrego i Eda Sheerana

Kot też człowiek! Te memy są naprawdę życiowe

Każdy, kto oglądał "Sabrinę, nastoletnią czarownicę" chciał mieć gadającego kota. Jednak na początku należy się zastanowić, co powiedziałby taki zwierzak. Czy poprosiłby o jedzenie, a może podziękował ci za opiekę? Możliwe, że zacząłby także karierę naukową. Ciekawe, jaki przedmiot byłby najbliższy jego sercu...

 

Wśród posiadaczy kotów przyjęły się dwie racje: niektóre koty są pieszczochami, inne po prostu cię tolerują. Na "złą prasę" kotów wpływają także liczne filmiki, w których pupile strącają losowe rzeczy ze stołów, półek, czy szafek. Ten kot postanowił chyba wygrać konkurs na najwredniejszego zwierzaka. 

 

Memy o kotach często reprezentują różne sytuacje z naszego życia. Tak jest również w przypadku tego obrazka. Kto po latach nie docenił wszystkich świątecznych swetrów, niech pierwszy rzuci kamieniem. 

Kto choć raz pozwolił znajomym lub rodzinie obciąć sobie włosy, wie, że efekt nie zawsze jest dobry, za to zawsze powala na kolana. Co zrobić w przypadku, w którym twoja fryzura nijak się ma do najnowszych trendów mody? Przecież nie powiesz mamie, że brzydko cię obcięła. 

Koty w zabawnych sytuacjach. Te zdjęcia na pewno cię rozbawią

Opieka nad kotem nie należy do najtańszych obowiązków. Drogie wizyty u weterynarza, ciągłe dokupowanie żwirku do kuwety oraz one, święty Graal każdego mruczka - saszety z jedzeniem. Czasami właściciele mają po prostu dość wydawania kolejnej sumki na mokrą karmę. Wtedy trzeba zaangażować kota do podziału kosztów.

 

Zostając w wątku jedzenia dla kotów, każdy właściciel przyzna, że nic tak nie motywuje mruczków, co dobra karma. Choćby się paliło i waliło, jedzenie wciąż będzie dla nich najważniejsze. 

Koty uwielbiają rozrabiać. Jednak co to za przyjemność, gdy na sam koniec draki zostaje się oskarżonym o jej rozpętanie. Ten kot dobrze wie, że lepiej do końca nie przyznawać się do winy, 

 

Ten pupil nie miał jednak tyle szczęścia. Może i nie został przyłapany na gorącym uczynku, jednak wszystkie dowody są przeciwko jego wersji zdarzeń. Z drugiej strony parówki rzeczywiście nie opuściły lodówki. O wyroku musi zadecydować koci sąd. 

W przypadku tego kota nie ma mowy o żadnej taryfie ulgowej. Ewidentnie widać, że cały ten rozgardiasz nie jest dziełem przypadku, a przemyślaną i zaplanowana operacją. Do tego to nienawistne spojrzenie. Każdy wie, że czarne koty przynoszą pecha, jednak do tej pory nie sądziliśmy, że robią to własnoręcznie.

 

 A co jeśli koty tak naprawdę nie są dobrze znanymi nam zwierzętami? Co, jeśli... tak naprawdę są cieczą?!

Więcej o: