Znaki zodiaku od najmilszego do najwredniejszego. Sprawdź, jak mogą postrzegać się inni

Niektóre osoby szybko tracą panowanie nad sobą, inne są oazą spokoju. Na nasz charakter mają wpływ różne czynniki. Wiele o danej osobie może powiedzieć znak zodiaku. Niektóre są z natury miłe i uprzejme, inne z kolei bywają złośliwe i trudne. Sprawdź, co o ich charakterze mówi astrologia.

Niektóre cechy mamy zapisane w gwiazdach. O naszym charakterze i osobowości wiele może powiedzieć znak zodiaku. To dlatego często pytamy nowo poznane osoby o ich datę urodzenia. Dzięki temu możemy zrozumieć ich charakter i sposób, w jaki postępują. Zastanawiasz się, które znaki zodiaku uważane są za najmilsze, a które za najwredniejsze? Chcesz sprawdzić, co o tobie mówią gwiazdy i astrologia? Sprawdź!

Więcej podobnych przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Najmilsze znaki zodiaku. Są dobre, pomocne i rzadko wchodzą w konflikty z innymi

 • Waga: To zdecydowanie najmilszy znak zodiaku. Zawsze stara się być dobra i pomocna. Zrobi wiele, by uszczęśliwić innych - czasem na siłę. Nie przepada za konfliktami i kłótniami. Zamiast tego stawia na pokojowe rozwiązania.
 • Ryby: Są życzliwe i pomocne. Lubią obdarowywać innych. Działają bezinteresownie. Mają łagodne usposobienie, nie lubią wdawać się w konflikty, cenią przyjazne relacje.
 • Byk: Jest cierpliwy, wrażliwy i niełatwo wytrącić go z równowagi. Jest wyjątkowo uprzejmy, również wobec obcych. Otwarcie wyraża swoje uczucia i mówi o nich bez obaw. Skupia się na pozytywach, a nie negatywach.
 • Wodnik: Zdarza się, że wpada w gniew i zły nastrój, zwykle jednak jest uprzejmy i szczery. Szerokim uśmiechem obdarowuje zarówno bliskich, jak i nieznajomych. Szybko nawiązują nowe znajomości, uwielbia słuchać i jest otwarty.

Znaki zodiaku od najmilszego do najwredniejszego. Relacje z nimi bywają trudne

 • Strzelec: Podąża własną ścieżką i unika toksycznych relacji i zachowań. Nie lubi narzekań i plotek. Woli otaczać się pozytywną energią. Jest optymistą, nie widzi powodu do bycia niemiłym dla innych.
 • Bliźnięta: Mają dwa oblicza. Potrafią być miłe do bólu, by po chwili pokazać swoją bardziej podłą twarz. Wszystko zależy od tego, w jakim nastroju się znajdują. Bywają drażliwe i łatwo dają się ponieść emocjom. Gdy są szczęśliwe, okazują dobroć i życzliwość. Gdy jednak wpadną w zły humor, lepiej uważaj.
 • Rak: Jest emocjonalny i impulsywny. Bywa złośliwy, ale rzadko okazuje podłość. Na jego zachowanie wpływ na nastrój, w jakim się znajduje. Złe samopoczucie często odreagowuje na innych. Zwykle wtedy wymownie milczy. Na co dzień emanuje jednak dobrocią.
 • Lew: Za wszelką cenę stara się być sympatyczny i miły, choć efekt bywa odmienny od jego założeń. Jest wyrozumiały, ale brakuje mu cierpliwości do osób, które sprawiły mu przykrość. Dla bliskich jest miły, współczujący i pomocny.
 • Panna: Nie zawsze potrafi zachować kąśliwe uwagi i złośliwości dla siebie. Gdy nie wytrzymuje, wyrzuca z siebie wszystko, co ją gryzie i irytuje. To często prowadzi do konfliktów. Często brakuje jej cierpliwości.
 • Baran: Jest w gorącej wodzie kąpany, co sprawia, że łatwo się denerwuje i traci cierpliwość. Bywa wredny i zrzędliwy. I musi mieć ostatnie słowo. Jest uparty, choć sam woli uważać, że to zaleta. Często sam wywołuje konflikt, ale po pewnym czasie odpuszcza.
 • Koziorożec: Bywa zmienny i nigdy nie wiadomo, czego się po nim spodziewać. Zdecydowanie częściej niż inne znaki bywa wredny. Niechęć okazuje obojętnością i dystansem. Jest mściwy, a napady wściekłości to efekt ognistego temperamentu.
 • Skorpion: Zdecydowanie uważany za najwredniejszy i najmniej przyjazny znak zodiaku. Łatwo zajść mu za skórę. Dla bliskich jest wręcz do rany przyłóż, gorzej, gdy coś go zirytuje. Oczekuje, że to inni będą go błagać o przebaczenie. Urazę potrafi chować przez lata i rzadko przeprasza.
Więcej o: