Horoskop dzienny - 26 listopada (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 26 listopada. Chcesz wiedzieć, co takiego przydarzy Ci się w najbliższej przyszłości? Sprawdź koniecznie, co czeka Cię w tę sobotę i bądź gotowa/gotowy na wszystko, co przyniesie Ci los.

Horoskop dzienny – Baran

Postaraj się nie kreować na specjalistę w jakiejś dziedzinie, jeśli zupełnie nic o niej nie wiesz. Twoje braki mogą bardzo szybko wyjść na jaw, a wtedy narazisz się na ośmieszenie. Jeśli zależy Ci na dobrej opinii w swoim najbliższym otoczeniu, lepiej po prostu nie wypowiadaj się na tematy, które nie są Ci zbyt bliskie.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Dziś otrzymasz zadanie, które może ujawnić część Twoich wad. Osoby z Twojego otoczenia mogą się okazać tym bardzo zaskoczone, a możliwe, że nawet zaczną mieć do Ciebie pretensje. To sprawi, że poczujesz się niepewnie. Nie pozwól jednak, by nerwy wzięły nad Tobą górę. W przeciwnym razie możesz wiele stracić, nie zauważając kilku okazji, które przejdą Ci koło nosa.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Jeśli w tę sobotę czeka Cię jakaś rywalizacja, spróbuj się z niej zawczasu wycofać. To nie będzie Twój dobry dzień i możesz zaprezentować się z naprawdę kiepskiej strony. Najlepiej zrób wszystko, by tego uniknąć. Ktoś, na kogo opinii mocno Ci zależy, będzie Ci się bardzo uważnie przyglądać. Nie zawiedź jego oczekiwań, bo prawdopodobnie nie zdołasz go więcej do siebie przekonać.

Horoskop dzienny – Rak

Twój dzień zacznie się wyjątkowo dobrze. Od rana poczujesz w sobie siłę, by podejmować się kolejnych wyzwań, bez względu na okoliczności. Inni trochę się zdziwią, że tak chętnie ruszysz do działania, ale to nie powinno Cię w żaden sposób zniechęcać. Wręcz przeciwnie – staraj się nakłaniać swoich znajomych, by Ci pomagali, bo wtedy wszystkie cele uda się osiągnąć znacznie szybciej.

Horoskop dzienny – Lew

Tej soboty nie będziesz zbyt dobrze wspominać. Choć do południa poczujesz się całkiem nieźle i znajdziesz sporą frajdę w tym, czego się podejmiesz, po południu wszystko się popsuje. Nagle okaże się, że nie do końca rozumiesz, dlaczego właściwie znajdujesz się w tym miejscu, w którym właśnie jesteś. Zaczniesz się zastanawiać nad zasadnością swoich ostatnich decyzji.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś znajdziesz się w wyjątkowo toksycznym towarzystwie, z którego bardzo trudno będzie Ci się wyrwać. Możliwe, że usłyszysz parę przykrych słów, a pewna osoba będzie się starała wpędzić Cię w poczucie winy. Nie daj się, bo tak naprawdę nic nie zrobiłaś/zrobiłeś, a ten ktoś bardzo chce Tobą manipulować.

Horoskop dzienny – Waga

Ktoś w Twoim bliskim otoczeniu nie jest z Tobą do końca szczery. Możliwe, że oszukuje Cię w jakiejś ważnej kwestii, ponieważ liczy na korzyści, których inaczej by się nie doczekał. Rozglądaj się uważnie wokół siebie i nie zdradzaj nikomu największych sekretów, jeśli nie chcesz, by wszyscy się o nich dowiedzieli. Chwilowe trzymanie się na dystans zapewni Ci bezpieczeństwo.

Horoskop dzienny – Skorpion

Atmosfera wokół Ciebie zrobi się nagle nieprzyjemna i gęsta. Odniesiesz wrażenie, że wszyscy Ci się przyglądają, wcale nie pochwalając tego, co obecnie robisz. Nie denerwuj się. Choć prawdopodobnie będzie Ci dość nieprzyjemnie, wykonuj dalej swoje zadanie i nie oglądaj się za siebie. Pamiętaj – wszystko, co wywalczysz, pozostanie Twoje.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś szybko podniesiesz się z łóżka i od razu zajmiesz się swoimi sprawami. Możliwe, że z rozpędu rozwiążesz czyjś problem, podpowiadając najbardziej uniwersalne wyjście z sytuacji. Pojawi się też u Ciebie osoba, która nawiąże do przeszłości. Nie możesz jednak zbyt długo zastanawiać się nad tym, co było, bo inaczej nigdy nie posuniesz się ani o krok naprzód.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Usłyszysz dziś od kogoś wyjątkowo gorzkie słowa. Wcześniej nikt nie zwracał uwagi na to, co mówisz i robisz, dlatego będzie to dla Ciebie sporym szokiem. Poczujesz się urażona tym, co usłyszysz. Możesz też sprowokować kłótnię, zmuszając tamtą osobę do wyjaśnień. Czy się ich podejmie? To wątpliwe.

Horoskop dzienny – Wodnik

W tę sobotę wydarzy się coś mało przyjemnego, a Ty niestety będziesz w tym uczestniczyć. Możliwe, że stanie się to wbrew Twojej woli, ale nic już nie poradzisz. Twoje otoczenie chętnie rozpęta awanturę, którą Ty szybko będziesz zmęczona/zmęczony. Nie staraj się w nią za mocno angażować, bo i tak nie masz nic twórczego do powiedzenia.

Horoskop dzienny – Ryby

Duża grupa ludzi, w której się znajdziesz, może Cię mocno przytłoczyć. Poczujesz się w niej źle i szybko będziesz chciała/chciał uciec do swojego miejsca. Kiedy wreszcie zaszyjesz się w kącie domu, zdołasz oddać się lekturze ukochanej książki.

Więcej o: