Horoskop dzienny 2 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 grudnia. Tydzień pracy właśnie się kończy, czy ten piątek będzie pełen przygód? A może czeka Cię spokojny wieczór na kanapie? Sprawdź, co mówi horoskop i dowiedz się, jak potoczy się najbliższa przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran 

Każdy singiel spod znaku Byka powinien wyruszyć dziś w miasto, zdecydowanie nie warto tracić szansy na poznanie kogoś ciekawego. Należysz raczej do nieśmiałych osób? Zainstaluj aplikację randkową lub poproś o pomoc przyjaciół. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Będziesz dziś zmienny jak zimowa pogoda, o poranku przywitasz swoich bliskich nastrojem w klimacie chmury gradowej. Po południu na Twojej twarzy znów zawita promienny uśmiech. Staraj się nie wprowadzać nerwowej atmosfery, a otoczenie odpłaci Ci tym samym. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Twój związek rozkwitnie. Śmiało można stwierdzić, że tak dobrze nie było nawet na początku Waszej znajomości. Single muszą jeszcze trochę poczekać na swoją drugą połówkę, ale zanim wpadniesz w zobowiązania, ciesz się tą chwilą. 

Horoskop dzienny - Rak

W miłości czeka Cię dziś prawdziwa sielanka, ale musisz pamiętać o obowiązkach. Szef ma Cię ostatnio na oku i nie wygląda na to, żeby miał odpuścić. Poproś o pomoc Byka, razem uda Wam się nadrobić wszystkie zaległości. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew singiel stanie dziś przed trudnym wyborem pomiędzy gorącym uczuciem a pewną stabilizacją. Nie wiesz, jaką podjąć decyzję? Zrób sobie dzień przerwy taki tylko dla siebie i zastanów się, czego tak naprawdę potrzebujesz. W stałych związkach sielanka, koniec tygodnia Wam służy. 

Horoskop dzienny - Panna

Jesteś w stałym związku? Ten piątek przejdzie do historii, najpierw ostra kłótnia potem miłe chwile. Uważaj na słowa, niektórych nie da się cofnąć. Single poczują dziś pozytywną energię od kogoś, kto do tej pory wydawał się niedostępny. Zastanów się, co stoi za tą zmianą. 

Horoskop dzienny - Waga

Czeka Cię dziś dzień ważnych decyzji, ale spokojnie, jeśli skupisz się na tym, co ważne uda Ci się wybrać najlepszą opcję z możliwych. Wieczorem pozwól sobie na leniwy wieczór na kanapie

Horoskop dzienny - Skorpiony

Czeka Cię dziś kłótnia, która przyniesie pozytywny rezultat. Szybko okaże się, że Twój oponent ma Twoje cechy, stąd wynikają niesnaski i nieporozumienia. Zamiast kruszyć kopie, zacznijcie współpracować, a efekty przejdą najśmielsze oczekiwania. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Zaliczysz dziś bardzo udany dzień na gruncie zawodowym, w końcu zaczynają Cię doceniać. Czeka Cię nie tylko szybki awans, ale też źródło dodatkowych dochodów. Problemy zaczną znikać jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nie będziesz dziś narzekać na brak miłosnych propozycji, ale Twoje serce jest już zajęte i nic tu się nie da zrobić. Wieczorem zaplanuj romantyczną kolację, może to czas na małą metamorfozę wnętrza? 

Horoskop dzienny - Wodnik

W stałych związkach sielanka, wszystko układa się tak, jak powinno. Na samotne Wodniki czeka dziś miła niespodzianka, ale warunek jest jeden: musisz otworzyć się na innych. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Czarne chmury już nie wiszą nad Twoim niebem, każdy nowy dzień sprawi, że poczujesz się lepiej. Dziś postaw na ulubione rozrywki i spotkanie z bliskimi. 

Więcej o: