Horoskop dzienny - 21 grudnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 21 grudnia. Przyszłość nierzadko stanowi sporą zagadkę. Interesuje Cię, co może się wydarzyć już za chwilę? Zobacz w takim razie, co szykuje dla Ciebie los na tę środę.

Horoskop dzienny – Baran

Pewna osoba zrobi bardzo wiele, żeby tylko popchnąć Cię do konkretnego działania. Nie unikniesz szeregu podtekstów, a presja, jaką będzie na Tobie wywierał ten ktoś, sprawi, że staniesz się niezwykle nerwowa/nerwowy. Postaraj się nie wybuchnąć, bo tej osobie właśnie o to chodzi i zrobi wszystko, byś pokazała/pokazał się innym jako ktoś niezrównoważony i niegodny zaufania.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Nie spodoba Ci się atmosfera, jaka będzie panowała dzisiaj u Ciebie w pracy. Choć myślami będziesz już przy świętach i rodzinnych wyjazdach, dostrzeżesz ewidentną wrogość, jaką mogą Ci okazywać towarzysze. Kiedy w końcu nie wytrzymasz napięcia i zapytasz jednego ze współpracowników o powód takiego zachowania, okaże się, że inni podejrzewają Cię o rzecz, której nie zrobiłaś/zrobiłeś. Będziesz musiała/musiał się mocno nagimnastykować, żeby to wyjaśnić.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Środa przyniesie Ci pewnego rodzaju nieprzyjemności. Nagle poczujesz się wykluczona/wykluczony z jakiegoś przedsięwzięcia, mimo że do tej pory wydawało Ci się, że pełnisz bardzo ważną rolę w grupie. Z tego powodu zrobi Ci się bardzo przykro.

Horoskop dzienny – Rak

Dziś zrozumiesz, że ostatnio za wiele czasu spędzasz w Internecie. Uświadomisz sobie, że masz więcej przyjaciół, których poznałaś/poznałeś za pośrednictwem sieci i nigdy nie widziałaś/widziałeś w rzeczywistości, niż tych poznanych na żywo. Twoja rodzina może być zaniepokojona Twoim stanem. Spróbuj z nimi porozmawiać i pomyśl o tym, żeby spędzić czas z bliskimi w trakcie nadchodzących świąt.

Horoskop dzienny – Lew

Niespodziewanie znajdziesz rozwiązanie swoich problemów. Okaże się, że ktoś coś miesza w Twoim życiu, o czym do tej pory nie miałaś/miałeś pojęcia. To wyjaśni wszystkie Twoje ostatnie potknięcia i niemożność zdążenia na czas z poszczególnymi działaniami. Dobrze, że masz zaufanych przyjaciół, którzy wspierali Cię do tej pory i nadal będą wspierać.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś Twój wielki dzień. Niespodziewanie uda Ci się przekonać wszystkich, którzy w Ciebie nie wierzyli, że warto Ci zaufać. Co więcej, Twój pomysł zostanie doceniony przez całe Twoje otoczenie. Możliwe, że część Twoich znajomych przyjdzie do Ciebie po pomoc, byś wsparła/wsparł ich w wymyśleniu czegoś równie kreatywnego.

Horoskop dzienny – Waga

Nie możesz dłużej robić wszystkiego na pół gwizdka. Twój zwierzchnik będzie uważnie obserwował Twoje działania. Musisz po raz pierwszy od bardzo, bardzo dawna pokazać się z tej lepszej strony, a tego praktycznie nikt się po Tobie nie spodziewa. Udowodnij wszystkim, że możesz być skrupulatna/skrupulatny i sumienna/sumienny.

Horoskop dzienny – Skorpion

Ostatnio skupiałaś/skupiałeś się wyłącznie na swoich emocjach. Tym razem pora dopuścić do głosu rozsądek – inaczej nic dobrego z tego nie wyjdzie. Postaraj się słuchać innych, bo wcale nie muszą chcieć zrobić Ci na złość, tylko naprawdę pomóc. Możesz jednak dopiero później odkryć ich rzeczywiste zamiary.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś dzień zacznie się dla Ciebie dobrze, a przynajmniej tak będzie Ci się wydawać. Pomoc, ofiarowana przez kogoś z Twojego bliskiego otoczenia, okaże się tylko częścią bardziej złożonej intrygi. Jeśli nie chcesz w niej uczestniczyć, zwracaj uwagę na wszystkie znaki dookoła siebie. Wtedy uda Ci się wybrnąć z kłopotliwej sytuacji.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś dopisze Ci szczęście. Inni będą narzekać na wiele rzeczy, Ty jednak nie doświadczysz żadnych nieprzyjemności. Będziesz udzielał wsparcia innym, a także starał się zarazić ich własną energią i optymizmem. To pozwoli im jakoś dotrwać do późnych godzin popołudniowych, a potem zaprosić Cię na jakieś przedświąteczne spotkanie.

Horoskop dzienny – Wodnik

Środa przyniesie Ci wiele odpowiedzi na pytania, które dręczą Cię już od jakiegoś czasu. Nie zdradzaj jednak, że wszystko wiesz, zbyt wcześnie, ponieważ mogłabyś/mógłbyś spłoszyć tych, którzy coś kręcą. Nie bój się działać według własnego uznania – dziś będziesz mieć same dobre pomysły.

Horoskop dzienny – Ryby

Pora na przedświąteczne dylematy. Choć ktoś z rodziny już dawno zadeklarował, że urządzi spotkanie z bliskimi, nagle zupełnie zmieni swoje plany. To z kolei postawi wspólne święta pod znakiem zapytania. Przekonaj się, czy rzeczywiście warto się kłócić i przerzucić odpowiedzialnością, czy podjąć dojrzałą decyzję i wziąć wszystko na siebie. Wybór należy do Ciebie.

Więcej o: