Horoskop dzienny - 31 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 31 grudnia. Co może przynieść przyszłość? Chcesz wiedzieć, jak wejdziesz w Nowy Rok? Sprawdź w takim razie, jak przebiegnie Twój Sylwester.

Horoskop dzienny – Baran

Od rana będziesz bardzo podekscytowana/podekscytowany. A wszystko dlatego, że wieczorem, w ramach imprezy, masz się spotkać z tymi, których dawno już nie widziałaś/widziałeś. To będzie Sylwester, który zapamiętasz na długo – jedynie z tej pozytywnej strony.

Zobacz wideo Sylwester to dla zwierząt prawdziwe piekło

Horoskop dzienny – Byk

Ta sobota to dla Ciebie dzień jak co dzień. Nie przeżywasz wcale zakończenia roku, więc Sylwestra spędzisz sama/sam, w swoim domu. Jeśli jesteś rodzinna/rodzinny, towarzyszyć Ci będą bliscy. Nie uznasz jednak za stosowne oczekiwać na fajerwerki i świętowanie nadchodzącego roku. Zdecydowanie bardziej będziesz wolała/wolał po prostu się wyspać.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dziś będziesz cała/cały na "nie". Nic nie będzie Ci pasować, chociaż bliscy zrobią dosłownie wszystko, by Cię zadowolić. Możesz narzekać także na to, jak wszyscy chcą spędzać dzisiejszy wieczór. Jeśli z kolei nie wzięłaś/wziąłeś wolnego i część dnia spędzisz w pracy, możesz być bardzo niewdzięcznym współpracownikiem. Postaraj się choć trochę wyluzować, by nie kończyć roku w tak podłym nastroju.

Te znaki zodiaku to szczęściarze 2023Te znaki zodiaku będą mieć wielkiego farta w 2023 roku. Ty też?

Horoskop dzienny – Rak

Ktoś może dziś poważnie zawieść Twoje oczekiwania. Nagle okaże się, że to, na co liczyłaś/liczyłeś, oddala się coraz mocniej. Czy uda Ci się to jeszcze uchwycić? Raczej płonne nadzieje. Lepiej skup się na tym, co możesz zmienić właśnie w tę sobotę, bo potem będzie już zwyczajnie za późno na jakiekolwiek poprawki. Nie zapomnij też, że wieczorem jesteś umówiona/umówiony.

Horoskop dzienny – Lew

Pech da Ci się dzisiaj we znaki. Twoje plany mogą niespodziewanie legnąć w gruzach, a znajomi niewiele w tej kwestii pomogą. Tej soboty będziesz zmuszona/zmuszony zdać się na instynkt i podążać drogą, której jeszcze nie znasz. Na szczęście Sylwester spędzony w zaufanym gronie pozwoli Ci się trochę wyluzować.

Horoskop dzienny – Panna

Możesz się dzisiaj poczuć bardzo niepewnie. Wszystko wokół Ciebie zacznie się gwałtownie zmieniać, a Ty nie zdołasz nadążyć za tymi zmianami. Z jednej strony chciałabyś/chciałbyś już przestać się zadręczać i skupić na nadchodzącej zabawie sylwestrowej, z drugiej natomiast to, co się dzieje, wciąż nie daje Ci spokoju. Zastanów się, co jest dla Ciebie ważniejsze, a potem zaufaj własnej intuicji.

Horoskop dzienny – Waga

Ostatni dzień w roku może Ci przynieść spore rozczarowanie. Pewna osoba nie tylko nie dotrzyma obietnicy, ale i zdecyduje się na działania, które pośrednio Ci zaszkodzą. Jednocześnie szansa, na którą bardzo liczyłaś/liczyłeś, przejdzie Ci tuż koło nosa. Nie martw się – przyjaciele zadbają o to, by poprawić Ci humor.

Horoskop dzienny – Skorpion

Możesz dziś poczuć, że szczęście wreszcie Cię odnalazło. To nic zdumiewającego, bo już ostatnio nieźle Ci się powodziło. Uważaj jednak na nieprzyjemne komentarze kogoś ze swojego bliskiego otoczenia. Ta osoba może być zwyczajnie zazdrosna i już planować, jak uprzykrzyć Ci życie.

Horoskop dzienny – Strzelec

Strach ma wielkie oczy. To, czego tak się obawiałaś/obawiałeś, okazało się praktycznie nieistotne. A ile straciłaś/straciłeś na to nerwów? Lepiej skup się na nadchodzącym spotkaniu ze znajomymi, które przecież tak długo planowaliście. Będziesz się świetnie bawić, a nie przejmować samodzielnie wymyślonymi problemami.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Cały dzień będziesz strasznie zabiegana/zabiegany. Wieczorem wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a Ty wciąż jesteś w rozsypce. Możliwe, że rzeczywiście wpadniesz spóźniona/spóźniony na imprezę, którą sama/sam miałaś/miałeś zorganizować. Nie martw się – nikt nie będzie Ci miał tego za złe.

Horoskop dzienny – Wodnik

Sobota będzie dla Ciebie świetną okazją do rozluźnienia i relaksu. Sylwestrowa domówka już dawno przygotowana, więc wystarczy tylko czekać na nadejście wieczora, a także gości. Ci na pewno docenią wszystko, co dla nich zrobiłaś/zrobiłeś.

Sprawdź, jakie wyzwania czekają cię w 2023 rokuTe znaki zodiaku czeka rok pełen wyzwań. Sprawdź, czy gwiazdy ci dopiszą

Horoskop dzienny – Ryby

Co może pójść nie tak, skoro wszystko zaplanowałaś/zaplanowałeś? Dziś w ogóle czeka Cię sporo niespodzianek. Czy wszystkie będą pozytywne? Cóż, o tym przekonasz się sama/sam. Najlepiej, jeśli w każdym wypadku zachowasz szczególną ostrożność.

Więcej o: