Horoskop dzienny - 13 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 13 stycznia. Co takiego może się zdarzyć w przyszłości? Czy można to przewidzieć? Sprawdź koniecznie, jak będzie wyglądać Twoje życie w ten piątek. Czy rzeczywiście będzie Ci dokuczać pech?

Horoskop dzienny – Baran

Twój humor dziś znacznie się poprawi. Może pozytywna zmiana będzie tylko chwilowa, ale warto się z niej cieszyć. Zwłaszcza że w ten sposób uda Ci się z pewnością nabrać odrobiny luzu. To z kolei pozwoli Ci trochę trzeźwiej spojrzeć na obowiązki, z którymi powoli coraz gorzej sobie radzisz.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny – Byk

Cały dzień spędzisz w pocie czoła. Będziesz wykonywać mnóstwo obowiązków, nie oglądając się na innych i skupiając na własnej pracy. Dopiero wieczór przyniesie Ci wytchnienie. Siły odpłyną nagle, co może nieco zadziwić Twoich współlokatorów. Pozwól, by raz to oni zajęli się Tobą, a nie na odwrót. Nie bój się tego, co wówczas nastąpi – są na to lepiej przygotowani niż myślisz.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta mogą być mocno doświadczone przez los, przemęczone i nieco przytłoczone zawodowymi obowiązkami. Niewykluczone, że ostatnio po prostu nic Cię nie cieszy. Może to zwykłe zmęczenie materiału, a może… powinnaś/powinieneś pomyśleć nad zmianą pracy? Czasem to niezłe wyjście z sytuacji.

Horoskop dzienny – Rak

Trudno będzie Ci zaznać choć odrobiny wygody, mimo że to już koniec tygodnia. Nasilający się niepokój może poważnie zachwiać Twoją równowagą. Będziesz liczyć na wsparcie, którego niestety się nie doczekasz. Możliwe, że właśnie dziś hasło "piątek trzynastego" sprawdzi się u Ciebie w stu procentach. Nie załamuj się jednak – każdą złą passę można przełamać.

Horoskop dzienny – Lew

Wszystko jest dzisiaj na opak. To może Cię doprowadzać do głębokiej frustracji, choć nie masz żadnego wpływu na następujące po sobie wydarzenia. Przestań się aż tak irytować, bo tylko napsujesz sobie krwi, a nic nie zmienisz. Nie bój się wykonywać niektórych zadań po swojemu, chyba że otrzymałaś/otrzymałeś bardzo wyraźne instrukcje od przełożonego i nie chcesz sobie zaszkodzić.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś zmęczy Cię niesłychanie postawa pewnej osoby. Ta osoba już od dłuższego czasu spędza Ci sen z powiek, bo bardzo możliwe, że zależy Ci na jej losie bardziej niż jej samej. Nie możesz patrzeć, jak świadomie popełnia błąd za błędem, sama/samemu robiąc sobie krzywdę. Pora wreszcie przejrzeć na oczy i pojąć, że to przegrana sprawa. Lepiej pokładać nadzieje w kimś innym lub przenieść uwagę na siebie.

Horoskop dzienny – Waga

Znajdziesz się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Okoliczności, z którymi niespodziewanie będziesz miała/miał do czynienia, mogą Cię prędko przerosnąć. Potrzebna Ci będzie pomoc kogoś, za kim za bardzo nie przepadasz. Ta osoba doskonale o tym wie i da Ci wyraźnie odczuć, że robi Ci łaskę, okazując wsparcie. Tak czy inaczej, będziesz musiała/musiał jakoś przełknąć gorycz porażki i pójść jej na rękę.

Horoskop dzienny – Skorpion

W ten piątek okażesz się wyjątkowo drażliwa/drażliwy. Będziesz się kłócić ze wszystkimi o wszystko, nie zastanawiając się nawet nad tym, czy rzeczywiście masz rację. Uważaj jednak, bo ktoś może potraktować to bardzo serio i odpłacić Ci się komentarzem, który mocno Cię zaboli. Zastanów się dwa razy, czy dobrze jest wypowiadać wojnę osobie, mającej jakąś znaczącą przewagę nad Tobą.

Horoskop dzienny – Strzelec

Przez większość dnia będziesz strasznie senna/senny. Przez to możesz przegapić coś bardzo istotnego w pracy, za co inni współpracownicy, w tym i Twój szef, mogą mieć do Ciebie poważne pretensje. Nie martw się jednak, bo dzięki jakiemuś genialnemu przebłyskowi, uda Ci się wyjść z całej sprawy obronną ręką.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Sprawy będą pędzić w tak szalonym tempie, że z wrażenia nie zdołasz za nimi nadążyć. Oszołomiona/oszołomiony, postanowisz się jedynie przyglądać zmianom, które zachodzą na Twoich oczach. Po dłuższym czasie zrozumiesz, że właściwie większość z nich dokonała się na Twoją korzyść.

Horoskop dzienny – Wodnik

Piątek, zamiast rzucać Ci kłody pod nogi, postanowi Cię nieźle zaskoczyć. Tak zdziwiona/zdziwiony już dawno nie byłaś/byłeś. Inni mogą się nawet trochę podśmiewać z Twoich reakcji. Nie przejmuj się – nie robią tego złośliwie, a cieszą się, że wreszcie stałaś/stałeś się trochę swobodniejsza/swobodniejszy w obejściu.

Horoskop dzienny – Ryby

Przed Tobą szereg poważnych decyzji. I chociaż będzie Ci naprawdę trudno, nie zrezygnujesz, a dzielnie stawisz czoła wyzwaniom. Możliwe, że Twoje poświęcenie zostanie docenione, a Ty sama/sam staniesz się znacznie pewniejsza/pewniejszy siebie niż dotychczas.

Więcej o: