Jeśli jesteś spod tego znaku zodiaku, lepiej uważaj. W piątek 13. możesz mieć wyjątkowego pecha

Jeśli jesteś spod tego znaku zodiaku, lepiej uważaj. Zbliża się piątek 13-go. To szczególny dzień, który postrzega się za szczególnie pechowy. Jednak niektóre osoby będą przyciągać złą passę w tym czasie, znacznie mocniej. Jeśli jesteś spod tego znaku zodiaku, to w piątek lepiej uważaj.

Piątek 13. uchodzi za wyjątkowo pechowy dzień. To właśnie wtedy według przesądów, mają przytrafić ci się najgorsze rzeczy. Jeśli jednak jesteś, którymś z wymienionych znaków zodiaku, to tego dnia pech będzie cię prześladować znacznie bardziej niż innych. Dowiedz się, o kogo chodzi. 

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

W piątek 13. lepiej uważać. Jeśli jesteś spod znaku Koziorożca, to pech będzie cię szczególnie prześladować

Tego dnia większość rzeczy nie będzie szła po twojej myśli. Już od przebudzenia, będziesz czuć, że coś jest nie tak. Wszystko będzie wydawać się wyjątkowo irytujące. Koziorożce mogą zapominać o ważnych sprawach i słabiej radzić sobie z codziennymi obowiązkami. Tego dnia postaraj się znaleźć chwilę, aby odpocząć i choć trochę się wyciszyć.

Jeśli jesteś Wodnikiem to w piątek 13. wszystko będzie lecieć ci z rąk. Uważaj na cenne przedmioty

Jeśli jesteś Wodnikiem, to w ten piątek 13-go będziesz szczególnie narażony/a na pecha. Ten dzień będzie dla ciebie bardzo męczący i dosłownie wszystko będzie leciało ci z rąk. Codziennie czynności będą sprawiać ci kłopoty. Postaraj się tego dnia dać sobie więcej wyrozumiałości. Unikaj także niebezpiecznych sytuacji, ponieważ znacznie łatwiej będzie można cię skrzywdzić.

Wagi również powinny mieć się na baczności. W piątek 13-go pech ich nie opuści

Jeśli jesteś spod znaku Wagi, to również musisz uważać tego dnia. Znacznie szybciej będziesz tracić wiarę w siebie. Tego dnia będzie towarzyszyć ci stres i frustracja. Postaraj się tego dnia nie podejmować żadnych ważnych decyzji i odpocząć. 

Pamiętaj jednak, aby astrologię brać z przymrużeniem oka. Przypominamy, że horoskop to tylko zabawa, która nie ma na celu nikogo obrazić!

Więcej o: