Co się stało z serialową Anulą z "Wojny Domowej"? Serial był dla niej ucieczką z toksycznego domu

Co się stało z serialową Anulą z "Wojny Domowej"? Okazuje się, że aktorka nie miała nigdy łatwego życia. Po zakończeniu serialu nie dostawała żadnych propozycji. Próbowała rozpocząć życie za granicą, jednak i tam życie okazało się mało łaskawe. Dowiedz się więcej o życiu Elżbiety Góralczyk.

Elżbieta Góralczyk stała się rozpoznawalna dzięki serialowi "Wojna Domowa". Jednak życie serialowej Anulki w niczym nie przypominało realnego życia aktorki. Niestety nie miała ona łatwo. Nawet po wyjeździe za granicę, szczęście nie chciało się do niej uśmiechnąć. 

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Najpierw miał być "Nasz dom", ale nazwa nie przeszła. Na szczęście kultowy serial powstał

Elżbieta Góralczyk już od dziecka miała ciężkie życie. Na casting poszła w tajemnicy przed rodziną

Aktorka nie miała łatwego życia. Niestety oboje rodziców Elżbiety Góralczyk zmagało się z chorobą alkoholową. Ojciec wychowywał córkę twardą ręką i przejawiał toksyczne skłonności. Młoda dziewczyna na casting poszła w tajemnicy przed rodziną. Kiedy nastolatka dostała rolę Anulki, ojciec nie był zbyt zachwycony. Jednak pomimo krytyki w stronę córki, wydawał zarobione przez nią pieniądze na alkohol. Co więcej, nie tylko rodzina okazała się problemem. Rówieśniczki, które przegrały casting, wysyłały do młodej Elżbiety listy z pogróżkami. Na szczęście plan serialu okazał się dla niej cudownym miejscem.

Plan serialu był dla młodej aktorki wspaniałym czasem. Spotkała tam wielu życzliwych ludzi

Na szczęście plan serialu "Wojna Domowa" okazał się dla aktorki prawdziwym wybawieniem. Spotkała tam wielu życzliwych ludzi. Starsi aktorzy chętnie pomagali młodej koleżance, a także rozmawiali z nią o innych sprawach. Elżbieta czuła się tam naprawdę dobrze i chętnie przychodziła na plan serialu. Niestety szybko się on skończył, a do aktorki nie wpłynęło zbyt wiele propozycji. Po latach postanowiła wyjechać za granicę.

Ciekawostki o Francji: to tu powstała tradycja białej sukni ślubnej, a każdego roku zjada się ok. 30 tys. ton ślimaków. Zdjęcie ilustracyjneCiekawostki o Francji: od niedawna paryżanki mogą swobodnie przemierzać stolicę w spodniach

Aktorka próbowała zacząć życie od nowa w Austrii. Jednak i tam nie znalazła szczęścia

Po latach aktorka postanowiła wyjechać do Austrii. W Wiedniu Elżbieta poznała bardzo cenionego prawnika, za którego wyszła za mąż i urodziła córkę. Niestety mężczyzna okazał się toksyczny, a małżeństwo nieudane. Relacje z córką też uległy pogorszeniu. Elżbieta zmarła w samotności w wieku 57 lat, po długiej i ciężkiej chorobie nerek.

Smog w 1952 rokuWielka katastrofa ekologiczna w Wielkiej Brytanii. Zmarło 12 tysięcy osób

Więcej o: