Horoskop dzienny - 3 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 3 lutego. Co takiego może się przydarzyć w przyszłości? Chcesz poznać chociaż tę najbliższą? W takim razie sprawdź, czego się spodziewać już po najbliższym piątku i przygotuj się na kolejny weekend.

Horoskop dzienny – Baran

Pora, byś w końcu zadbała/zadbał o własne potrzeby. Nie możesz przez cały czas przejmować się wyłącznie innymi i martwić się, czy na pewno nie robisz nic, co by się im nie podobało. Pamiętaj – nigdy nie zadowolisz wszystkich, a jeśli Twoje otoczenie zadba wyłącznie o swoje interesy, to Ty pozostaniesz z niczym.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Z radością powitasz dziś samotność po pracy. Masz już dość ciągłego zgiełku i zamieszania wokół siebie. W końcu zyskasz okazję do wyciszenia się choć na godzinę lub dwie, a dzięki temu zdołasz trochę odpocząć, a zarazem przemyśleć kilka spośród ważnych spraw.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Od rana będziesz marudzić o byle co. Nic dziwnego, że osoby z Twojego otoczenia mogą szybko mieć Cię dość. Postaraj się choć trochę pohamować swoje komentarze, bo nie każdy musi koniecznie wiedzieć, jak bardzo Ci wszystko nie pasuje. Zwłaszcza że sama/sam nawet nie przywiązujesz wagi do tego, co mówisz.

Horoskop dzienny – Rak

Dziś ktoś może mieć do Ciebie pretensje o to, że postanowiłaś/postanowiłeś być uczciwa/uczciwy, choć sporo osób Ci to odradzało. Nie trafia do Ciebie tłumaczenie, że wszyscy obchodzą jakiś przepis, więc po co go przestrzegać – chcesz być po prostu fair. Nie przejmuj się krytycznymi komentarzami i postępuj tak, jak dyktuje Ci rozum.

Horoskop dzienny – Lew

Ostatnio bywasz przemęczona/przemęczony. Postaraj się więc tak rozplanować cały piątek, by znaleźć jeszcze choć chwilę na odpoczynek. Twój organizm Ci za to podziękuje, a umysł wreszcie trochę się odświeży i będzie gotowy na nowe, całkiem kreatywne pomysły.

Horoskop dzienny – Panna

Niespodziewanie zacznie Ci się powodzić na gruncie zawodowym. Uda Ci się dopilnować pewnych spraw, na które wcześniej nie miałaś/miałeś czasu. Pomoże Ci ktoś, kogo jak dotąd w ogóle o to nie podejrzewałaś/podejrzewałeś.

Horoskop dzienny – Waga

Możesz dziś poważnie analizować swoje obecne możliwości zawodowe. Prawdopodobnie dostaniesz jakąś niezłą propozycję, z której powinnaś/powinieneś koniecznie skorzystać. Jeśli będziesz zbyt długo się zastanawiać, może Ci ona przejść koło nosa i więcej się nie powtórzyć.

Horoskop dzienny – Skorpion

W ten piątek trudno będzie Ci sobie poradzić z targającymi Tobą emocjami. Wahania nastrojów mogą być uciążliwe nie tylko dla Ciebie, ale też dla wszystkich wokół. Ponadto, pozostaniesz stale niezdecydowana/niezdecydowany, co może kogoś poważnie zirytować, a tego byś nie chciała/chciał.

Horoskop dzienny – Strzelec

Coś popsuje się w Twojej relacji z drugą połówką. Choć między Wami ostatnio nie rozegrała się żadna kłótnia, coś wyraźnie wisi w powietrzu, a Wy wciąż nie potraficie się dogadać. Pewna sporna kwestia stawia Cię w niekorzystnym świetle. Postaraj się zrozumieć drugą osobę, a wtedy znajdziecie wspólnie jakiś kompromis.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś dowiesz się o nadchodzącej uroczystości, która ma się odbyć w rodzinnym gronie. Wbrew oczekiwaniom wszystkich bliskich, wcale nie będziesz zachwycona/zachwycony tą perspektywą. Możliwe, że masz już jakieś własne plany, mocno kolidujące z tym, na co wszyscy tak czekają.

Horoskop dzienny – Wodnik

To będzie intensywny piątek. Spadnie na Ciebie wiele obowiązków i zdecydujesz się wszystkie, co do jednego, wykonać. Choć z początku możesz być nieco oszołomiona/oszołomiony, wraz z upływem czasu złapiesz nowy rytm dnia i zaczniesz za wszystkim nadążać.

Horoskop dzienny – Ryby

Będziesz dziś szczególnie wyczulona/wyczulony na krzywdę bliskich. Zdecydujesz się pomóc przyjaciołom, nie dasz im także zrobić niczego złego. W razie czego, postanowisz ich chronić. Uważaj jednak, by w tym wszystkim za bardzo się nie zagalopować, bo możesz sobie wtedy poważnie zaszkodzić.

Więcej o: