Horoskop dzienny - 9 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 lutego. Jesteś gotowa/gotowy na dziwne koleje losów? Pragniesz wiedzieć, co Cię czeka już za moment? Sprawdź chociaż, na co możesz liczyć w najbliższy czwartek i nie daj się zaskoczyć żadnym wydarzeniem!

Horoskop dzienny – Baran

Towarzyszyć Ci będzie spore rozdrażnienie. Nikt nie będzie Ci mógł nic powiedzieć, bo na każdą niepochlebną uwagę zareagujesz alergicznie. To może spowodować, że wiele osób będzie Cię obchodzić szerokim łukiem. Jeśli nie chcesz zrazić do siebie tych, na których Ci zależy, lepiej w porę się opamiętaj.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Zażądasz dziś od kogoś, by dłużej nie mydlił Ci oczu i wyłożył wszystko jak na tacy. Nie masz siły, by dalej brnąć w kłamstwa i ulegać manipulacjom. Lepiej będzie Ci się zmierzyć z prawdą, nawet najtrudniejszą do przyjęcia. W ten sposób poczujesz, że zaczęto Cię traktować poważnie.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Przez cały czwartek będziesz się zastanawiała/zastanawiał, co takiego wydarzy się jeszcze tego wieczora. Bardzo dużo stracisz na domysły, które w zasadzie nic nie wniosą do Twojego życia. Czy nie lepiej zająć się tym, co tu i teraz, zamiast analizować coś, o czym nie masz jeszcze pojęcia? A jeśli ktoś ma do Ciebie jakieś pretensje, poproś go, by po prostu wyjaśnił, o co mu chodzi. Wspólnie na pewno znajdziecie jakieś rozwiązanie.

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy. Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny – Rak

W Twoim życiu czas na stabilizację. Ostatnio było w nim dużo niepewności, co przypłaciłaś/przypłaciłeś złym samopoczuciem i stresem. Czy rzeczywiście było warto tak się przejmować? Teraz, z perspektywy czasu, możesz mieć pewne wątpliwości. Dobrze, że w końcu sytuacja się wyjaśniła, a Ty poczułaś/poczułeś się odpowiednio zabezpieczona/zabezpieczony.

Horoskop dzienny – Lew

W końcu poradzisz sobie z presją, jaką wywiera na Tobie szef. Szybko dotrze do Ciebie, że nie możesz dłużej zaniedbywać rodziny na rzecz życia zawodowego. Jeśli po raz kolejny otrzymasz nakaz wykonania jakiegoś zadania, które wykracza poza Twoje obowiązki, nie zawahasz się odmówić. A jeśli przełożony znów zagrozi Ci obciętą wypłatą, przyznasz, że w razie czego możesz przecież zmienić pracę. Masz możliwości i nie zawahasz się ich wykorzystać.

Horoskop dzienny – Panna

Ktoś z Twoich bliskich ma problemy i to właśnie na nich skupisz się w ten czwartek. Zaraz po pracy będziesz tę osobę wspierać w tym, co robi, by poczuła się pewniej. Twój wkład zostanie doceniony – w końcu poczujesz się potrzebna/potrzebny i ważna/ważny. Jednocześnie dowiesz się o rzeczach, o których nikt Ci wcześniej nie mówił.

Horoskop dzienny – Waga

Choć Twoja nadmierna wrażliwość do niedawna poważnie Cię irytowała, w końcu ją zaakceptujesz. Zobaczysz, że zachowując się tak, a nie inaczej, nikomu nie szkodzisz. Co więcej, ostatnio zyskałaś/zyskałeś kilku nowych znajomych, którzy są dla Ciebie znacznie cenniejsi niż ci z wcześniejszych miesięcy czy lat. Przez przypadek odkryłaś/odkryłeś cząstkę siebie, na którą dotąd nie zwracałaś/zwracałeś uwagi. Ciesz się więc swobodą i swoim prawdziwym "ja".

Horoskop dzienny – Skorpion

W czwartek zachowasz spokój. Nie wdasz się w kłótnię, która wstrząśnie Twoim najbliższym otoczeniem. Uznasz, że nie zawsze musisz się o wszystko wykłócać i udowadniać innym na siłę to, do czego jesteś przekonana/przekonany. Swoje zdanie tym razem zachowasz dla siebie i poczujesz się z tym szczęśliwa/szczęśliwy i bardziej spełniona/spełniony.

Horoskop dzienny – Strzelec

Czas najwyższy, byś zaczęła/zaczął zwracać uwagę także na swoje potrzeby. Jak na razie wciąż zadowalałaś/zadowalałeś innych, a nie na tym przecież polega szczęśliwe życie. Musisz sobie wszystko odpowiednio dawkować, by ani się nie przemęczać, ani nie zrobić krzywdy samej/samemu sobie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Masz pewien problem, z którym nie potrafisz sobie poradzić. Zapragniesz się komuś z niego zwierzyć, z nadzieją, że pomoże Ci go rozwiązać. Postaraj się tylko dobrze wybrać osobę, z którą rozpoczniesz rozmowę. Musisz mieć do niej pełne zaufanie i wierzyć w to, że rzeczywiście może Ci pomóc.

Horoskop dzienny – Wodnik

Nagle dojdziesz do wniosku, że wszystko kręci się wokół Ciebie. Cały świat zdaje się zaprogramowany specjalnie pod Ciebie i nawet pogoda dostosowuje się do Twojego humoru. To może być trochę zabawne, ale uważaj, by nie przesadzać ze swoim rozluźnieniem, bo ktoś może wykorzystać Twój brak skupienia i zadziałać na Twoją niekorzyść.

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osoby Wróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny – Ryby

Czwartek będzie pełen obaw. Większość z nich nie zostanie oparta na żadnych podstawach, ale mimo wszystko nie zdołasz opanować burzy emocji, jakie nagle wybuchną w Twoim sercu. Możesz też nie zgodzić się na realizację jakiegoś celu, bo sparaliżuje Cię niewytłumaczalny strach. Postaraj się wszystko przeanalizować na spokojnie, a dopiero potem podejmuj wiążące decyzje.

Więcej o: