Horoskop dzienny - 12 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 12 lutego. Co przyniesie Ci bliska przyszłość? Czy będziesz nią przykro zaskoczona/zaskoczony, czy może raczej dopisze Ci szczęście? Przyjrzyj się swoim przyszłym doświadczeniom i podejmij wszystkie wyzwania, jakie rzuci Ci los.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś zajmiesz się obowiązkami domowymi. Nie przejmiesz się zupełnie tym, co mówią domownicy i nie zdecydujesz się odpocząć. Tymczasem, może warto byłoby to rozważyć? Nie możesz przecież pracować non stop, nawet w wolny dzień, i to w swoim własnym domu! Postaraj się znaleźć chociaż godzinę czy dwie, które pozwolą Ci na regenerację.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Jak to bywa w wolne dni, coś Ci się zepsuje, a naprawa okaże się możliwa dopiero jutro. Być może w ten sposób nie zdołasz zrobić prania, wymyć naczyń przy pomocy zmywarki lub upiec zaplanowanego ciasta. To mocno popsuje Ci humor, który spróbuje poprawić ktoś bliski, przygotowując dla Ciebie wspaniałą niespodziankę.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dziś będziesz miała/miał okazję wykazać się sporą kreatywnością. Do ciekawej aktywności manualnej zaprosi Cię ktoś znajomy. Wspólnie przygotujecie coś, w co zupełnie się zaangażujecie, zapominając o całym świecie. Możliwe, że najbliższa rodzina będzie miała do Ciebie o to pretensje, bo nie poświęcisz jej dziś czasu. Ten jeden jedyny raz się nie przejmuj – nie musisz być na każde zawołanie i masz prawo na chwilę dla siebie.

Horoskop dzienny – Rak

Nie możesz skazywać się dziś na samotność, bo prawdopodobnie szybko najdą Cię podłe myśli. Będziesz sobie na przykład wyrzucać coś, na co zupełnie nie masz wpływu, i choć dobrze o tym wiesz, i tak zrobi Ci się źle. Lepiej skorzystaj z zaproszenia przyjaciółki lub przyjaciela i wyjdźcie gdzieś razem. Wtedy zajmiesz czymś głowę i nie zatrujesz sama/sam sobie dnia.

Horoskop dzienny – Lew

Dzień upłynie bez większych rewelacji, jednak wieczór okaże się wyjątkowo przykry i skomplikowany. Tuż pod Twoim nosem wybuchnie kłótnia, na którą nie będziesz mieć żadnego wpływu, choć obie jej strony dokonają wszelkich starań, by przekonać Cię, byś się w nią włączyła/włączył. Nie ulegaj namowom, bo wszystko jeszcze bardziej pogmatwasz.

Horoskop dzienny – Panna

Zostaniesz dzisiaj postawiona/postawiony przed koniecznością podjęcia jakiejś trudnej decyzji. Niestety, żadne uniki nic Ci nie dadzą. Musisz szybko wszystko przeanalizować i podjąć właściwe kroki. I nie łudź się – nikt nie zrobi tego za Ciebie, za to każdy będzie Cię uważnie obserwował, chcąc wiedzieć, co ostatecznie zrobisz.

Horoskop dzienny – Waga

Rób dziś wszystko powoli, małymi kroczkami, bo w przeciwnym razie możesz wiele rzeczy przegapić i nieświadomie popełnić błędy, których nie będzie się już dało odkręcić. Jeśli zależy Ci na swojej dalszej przyszłości, weź się w garść i nie szarżuj z prędkością podejmowanych decyzji. Tu nie działa zasada "kto pierwszy, ten lepszy".

Horoskop dzienny – Skorpion

To będzie bardzo rozrywkowa niedziela. Z jednego spotkania wpadniesz na drugie, a potem jeszcze ktoś zupełnie niespodziewanie odwiedzi Cię w domu. Nie będziesz mieć czasu, żeby się nudzić ani zastanawiać się nad tym, co mogłoby pójść nie tak. Wieczorem bardzo szybko zaśniesz, zmęczona/zmęczony licznymi wrażeniami.

Horoskop dzienny – Strzelec

Raczej nie powinnaś/powinieneś ulegać namowom i wdawać się w dyskusje na temat innych. Plotkowanie nigdy nie wychodzi nikomu na dobre, zwłaszcza że dziś nie masz zbyt dużego szczęścia i osoba, którą postanowisz zmieszać z błotem, może się o tym dowiedzieć albo nawet usłyszeć, co mówisz. Jeśli nie chcesz popsuć swoich relacji towarzyskich, lepiej sobie odpuść.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś wykryjesz jakąś skomplikowaną intrygę, której być może i Ty padłaś/padłeś ofiarą. Na tym, że odkryjesz prawdę, skorzysta jednak jeszcze kilka innych osób. Ci ludzie na pewno będą Ci wdzięczni. Nie unikaj kontaktu z nimi. Jeśli Cię gdzieś zaproszą, nie odmawiaj – co masz w końcu lepszego do roboty?

Horoskop dzienny – Wodnik

Niedziela przyniesie Ci sporo trudności. Wokół Ciebie będą się działy bardzo dziwne rzeczy, których niestety nie sposób przewidzieć. Możliwe, że ktoś się na Ciebie bardzo mocno zdenerwuje, choć z Twojego punktu widzenia, nie zrobiłaś/zrobiłeś nic złego. Czeka Cię poważna rozmowa, podczas której będziesz musiała/musiał się gęsto tłumaczyć.

Horoskop dzienny – Ryby

Wiele rzeczy wymknie Ci się dzisiaj spod kontroli. To może mocno popsuć Ci humor, jednak postaraj się tego zbyt długo nie roztrząsać. Tak naprawdę nie masz na to większego wpływu i cokolwiek zrobisz, finał będzie taki sam. Lepiej zajmij się tym, co jest pewne i co rzeczywiście uważasz za istotne.

Więcej o: