Pamiętasz Rodzinkę.pl? Nie uwierzysz, jak zmienił się Kacperek! Niedawno skończył 18 lat

Wiele osób w Polsce kochało oglądać serial Rodzinka.pl. Fanów zachwycił między innymi młody Kacperek. Swoim urokiem podbił serca wielu Polaków. Czas jednak mija i chłopak nie jest już dzieckiem. Wyrósł na mężczyznę, który niedawno skończył 18 lat i odebrał dowód.

Mateusz Pawłowski podbił serca Polaków rolą Kacperka w Rodzince.pl. Wiele osób było prawdziwie zachwyconych rolą młodego chłopca. Jednak wraz z upływem czasu po urokliwym dziecku pozostało tylko wspomnienie. Dziś Mateusz jest już pełnoletni i niedawno odebrał dowód. 

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski: Tata mówił, że jestem bardziej podobny do Karolaka niż do niego

Kacperek z Rodzinki.pl był ulubieńcem wielu Polaków. Serial odniósł ogromny sukces

Serial Rodzinka.pl był przez wiele lat hitem telewizyjnym. Wielu Polaków uwielbiało oglądać wieczorami perypetię głównych bohaterów. Jednym z nich był właśnie Kacperek. Urokliwy chłopiec podbijał serca i zachwycał na ekranie. Rolę odgrywał Mateusz Pawłowski, który podczas kręcenia pierwszego sezonu miał zaledwie 6 lat. Czas jednak płynie i od tamtego momentu minęło aż 12 lat. Niedawno serialowy Kacperek odebrał dowód i stał się pełnoletni. Choć na co dzień nie chwali się prywatnym życiem, to jednak parę dni temu na TikToku pochwalił się pewną bliższą znajomością. 

 

Serialowy Kacperek niedawno skończył 18 lat. Na TikToku pokazał pewną dziewczynę

Około pół roku temu Mateusz Pawłowski skończył 18 lat. Na co dzień chłopak rzadko chwali się prywatnym życiem, jednak niedawno podzielił się z fanami pewnym tiktokiem. Na filmiku możemy zobaczyć, jak Mateusz przytula się i całuje z pewną dziewczyną. Nie znamy informacji na temat tego, kim jest dla niego blondynka, jednak możemy się domyślać, że para jest ze sobą blisko. Komentujący wyrazili na ten temat wiele emocji komentarzach. 

Dla mnie on zawsze będzie Kacperkiem

-pisze jedna z użytkowniczek. 

To Kacperek?

-pyta wielu komentujących z niedowierzaniem. 

Więcej o: