Horoskop dzienny - 19 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 19 lutego. Co takiego może się wydarzyć w przyszłości? Czy Twój los został już zaplanowany? Przekonaj się, co czeka Cię już tej niedzieli i nie daj się zaskoczyć żadnym wydarzeniem.

Horoskop dzienny – Baran

Nie licz na luz. Choć wciąż masz jeszcze wolne, myślami będziesz przy obowiązkach nadchodzącego tygodnia. To sprawi, że nie zdołasz więcej odpocząć, a Twój niepokój udzieli się innym. Niezbyt zdrowa sytuacja, prawda?

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Ktoś wywiera na Ciebie ogromną presję. Nie możesz wiecznie ulegać tej osobie, bo zrobisz krzywdę sama/sam sobie. Powiedz otwarcie, co o tym myślisz i działaj w zgodzie ze swoim rozumem, zamiast robić bezkrytycznie to, co podpowiadają inni.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dziś przez Twoją relację partnerską przejdzie prawdziwa burza. Kłótnia będzie goniła kłótnię – aż sama/sam ledwo w to uwierzysz. Nie martw się jednak, bo to przejściowe kłopoty. Jedno zdarzenie pomoże Wam całkowicie się ich pozbyć.

Horoskop dzienny – Rak

W niedzielę dojdzie do dość nieprzyjemnej konfrontacji. Spotkasz osobę, która nosi w sobie bardzo dużo złości wobec Ciebie. Lepiej nie podejmuj z nią żadnej dyskusji, bo to i tak nie przyniesie żadnych pozytywnych skutków.

Horoskop dzienny – Lew

Nie możesz cały czas chować głowy w piasek. Konsekwencji Twoich czynów nie da się uniknąć. Lepiej je po prostu przyjąć i stanąć twarzą w twarz z przeciwnościami. Wtedy wszystko ułoży się znacznie korzystniej niż możesz podejrzewać.

Horoskop dzienny – Panna

Czeka Cię bardzo trudna rozmowa. Możesz robić wiele uników, ale i tak się od niej nie wymigasz. Nie masz się zresztą za bardzo czym przejmować – to dzięki niej uda Ci się oczyścić atmosferę i dojść do porozumienia z kimś ważnym dla Ciebie.

Horoskop dzienny – Waga

Poświęcisz się planom, które zamierzasz wykorzystać w przyszłości. Nie bój się eksperymentować – nie możesz przecież wszystkiego robić cały czas tak samo i pozwolić sobie na monotonię. Masz dziś tyle czasu, że spokojnie zdołasz sobie wszystko dogłębnie przemyśleć.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dziś odezwie się Twoja kreatywność. Będziesz miała/miał szereg bardzo dobrych pomysłów, co może utrudnić Ci wybór tego właściwego. Zdaj się na opinię innych – w końcu mogą Ci trochę podpowiedzieć.

Horoskop dzienny – Strzelec

W niedzielę postawisz przede wszystkim na odpoczynek. Wreszcie nadrobisz zaległości czytelnicze bądź filmowe. Nie przejmiesz się też tym, że inni będą zapracowani – zwykle to Ty robisz wszystko za nich, więc najbliższa pora pokazać im, jak to jest.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Wieczorem czeka Cię nieoczekiwane spotkanie. Na szczęście to będzie całkiem miła chwila, która pozwoli Ci się odprężyć i przynajmniej parę razy uśmiechnąć. Zrekompensuje Ci ona cały dzień, bo ten okaże się nudny i nijaki.

Horoskop dzienny – Wodnik

Musisz się dzisiaj koniecznie nad sobą zastanowić, bo Twoje emocje mogą się okazać niezmiernie szkodliwe nie tylko dla innych, ale i dla Ciebie. Znajdź jakiś sposób na ich rozładowanie. Może jakiś sport?

Horoskop dzienny – Ryby

Niedziela nie przyniesie niestety nic pozytywnego. Poczujesz się zagrożona/zagrożony komentarzami lub nieuprzejmymi słowami kogoś, kto od dawna Ci się przygląda. Powiedz komuś zaufanemu o swoich obawach. To pomoże.

Więcej o: