Horoskop dzienny - 20 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 20 lutego. Co może przynieść przyszłość? Liczysz na szczęście czy może częściej prześladuje Cię pech? Zobacz, na co się nastawiać na nadchodzący poniedziałek i sprawdź, jak zaczniesz ten tydzień.

Horoskop dzienny – Baran

Sama/sam niepotrzebnie pokomplikujesz sobie pewne sprawy. Przez to automatycznie pogorszy się Twój humor, a parę osób może okazać się mocno zrażonych Twoim postępowaniem. Spróbuj jeszcze raz wszystko przemyśleć i naprawić błędy, zanim będzie za późno.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Zobaczysz dziś, że komuś się nie wiedzie. Jako że jest to osoba, za którą nie przepadasz, a w dodatku kiedyś podkopała Twój autorytet, będzie Cię korcić, by się na niej odegrać i jeszcze jej dopiec. Nie rób tego – w przeciwnym razie sama/sam ściągniesz na siebie nieszczęście.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

W poniedziałek uda Ci się zrzucić z siebie konieczność wykonania jakiegoś bardzo nieprzyjemnego obowiązku. To sprawi, że poczujesz się znacznie szczęśliwsza/szczęśliwszy niż dotychczas. To na pewno pozwoli Ci się też rozluźnić i poczuć ulgę.

Horoskop dzienny – Rak

Pewien problem, z którym borykałaś/borykałeś się już jakiś czas, niespodziewanie rozwiąże się sam. To podbuduje Twoją pewność siebie i sprawi, że w końcu poczujesz, że jesteś we właściwym miejscu i czasie. Ktoś może Cię jeszcze dodatkowo dowartościować.

Horoskop dzienny – Lew

Coś, co do tej pory Cię krępowało, w końcu ustąpi. Pomogą w tym Twoje działania i pomoc kogoś z grona Twoich przyjaciół. Nie świętuj jednak zbyt wcześnie. Jeśli choć na chwilę stracisz czujność, nad Twoją głową uzbierają się czarne chmury, które trudno będzie rozegnać.

Horoskop dzienny – Panna

Wszystko dziś pójdzie zgodnie z Twoim planem. Będziesz zaskoczona/zaskoczony, jak idealnie spełni się wszelkie Twoje zamierzenia. Możesz sobie pozwolić na euforię, bo już nikt ani nic nie zdoła przeszkodzić realizacji Twoich celów.

Horoskop dzienny – Waga

Twoje obawy nie są do końca bezpodstawne. Lepiej wszystko dobrze sprawdź i upewnij się, czy nikt przypadkiem nie próbuje czegoś przed Tobą ukryć. Zwróć szczególną uwagę na Barana i Bliźnięta. Początek tygodnia może niestety być dla Ciebie dość pechowy.

Horoskop dzienny – Skorpion

Nie spiesz się przy wypełnianiu dokumentów, niestety możesz popełnić jakiś błąd. Skoncentruj się też na najważniejszych zadaniach, a mniej pilne sprawy przełóż na inny termin. W tym dniu ogranicz swoją aktywność – poniedziałek nie będzie dla Ciebie łaskawy.

Horoskop dzienny – Strzelec

Zacznij tydzień aktywnie. Krótki spacer lub bieganie z rana dobrze Ci zrobią. Ogranicz też kawę – lepiej sięgnij po wodę lub zdrowy sok ze świeżo wyciskanych owoców. Po południu możesz mieć okazję do odbycia rozmowy z osobą, z którą dawno już nie rozmawiałaś/rozmawiałeś. Czas na pewno upłynie sympatycznie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Marzysz o dalekich podróżach? Przejrzyj koniecznie oferty biura podróży. Może natrafisz na coś ciekawego. Czekasz z tym, by powiedzieć bliskiej osobie coś ważnego? Nie przekładaj tego na inny termin – dzisiejszy dzień będzie sprzyjać szczerym rozmowom.

Horoskop dzienny – Wodnik

Zadbaj bardziej o zdrowie. Porcja świeżych warzyw, witaminy, trochę ruchu – to wszystko dobrze Ci zrobi. Zrezygnuj też z tłustych potraw, które mogą wywołać dziś u Ciebie jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Unikaj też osób spod znaku Lwa – mogą przyciągać problemy.

Horoskop dzienny – Ryby

Czyjeś uwagi mogą mocno Cię dotknąć. Jednak czy na pewno jest się czym przejmować? Dobrze wiesz, że jesteś w stanie wiele zdziałać i dążysz wytrwale do sukcesu. Inni po prostu zazdroszczą Ci pomysłów i zaradności. 

Więcej o: