Horoskop dzienny - 24 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 24 lutego. Koniec tygodnia zbliża się wielkimi krokami. Chcesz wiedzieć, jaki okaże się dla Ciebie? Sprawdź, jakich wydarzeń możesz spodziewać się już w ten piątek i w żadnym wypadku nie daj się zaskoczyć losowi.

Horoskop dzienny – Baran

Pewna osoba już od dawna ma na Ciebie oko. Możliwe, że chodzi o jakieś głębsze uczucie, którego do tej pory nie dostrzegłaś/dostrzegłeś lub o współpracę przy jakimś ważnym projekcie. Zastanów się dobrze, czy podzielasz jej entuzjazm i chcesz na to pójść. Pamiętaj, że to musi być też Twoja decyzja.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Niestety, dziś będziesz zmuszona/zmuszony stanowczo odmówić komuś w jakiejś ważnej sprawie. Choć ta osoba będzie miała o to do Ciebie pretensje, a może nawet obrazi się na pewien czas, nie możesz nic zmienić. Zgoda tylko pogorszyłaby sprawę, choć dopiero w przyszłości.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Niezależnie od tego, jakie decyzje dzisiaj podejmiesz, w Twoim życiu mogą pojawić się kłopoty. Nie staraj się więc za wszelką cenę im zapobiec, bo gorzko się rozczarujesz, a potem bez potrzeby będzie Ci przykro. Przyjmuj do wiadomości, że to nie będzie dla Ciebie zbyt udany dzień i po prostu go przetrwaj.

Horoskop dzienny – Rak

W ten piątek powinnaś/powinieneś po prostu zachować spokój. Jeśli nie wpadniesz w panikę, nie nadejdą żadne trudności, które mogłyby Ci pokrzyżować plany na przyszłość. Rób swoje, a zobaczysz, jak wiele rzeczy układa się lepiej niż mogłabyś/mógłbyś się spodziewać.

Horoskop dzienny – Lew

Dziś sprawdzisz stan swoich finansów i będziesz bardzo pozytywnie zaskoczona/zaskoczony. Jeśli masz dzisiaj do rozwiązania jakieś kwestie związane z pieniędzmi, wszystko pójdzie Ci jak z płatka. Wreszcie wyjdziesz na plus, zamiast nadrabiać zaległości i zbierać pieniądze na spłaty długów.

Horoskop dzienny – Panna

Uważaj dzisiaj na to, z kim i o czym rozmawiasz. Wystarczy, że będziesz zwyczajnie miła/miły i obdarzysz kogoś szerokim uśmiechem, a on już pomyśli sobie, że z nim flirtujesz. Ostrożnie dobieraj słowa, by później nie czuć zakłopotania i nie musieć się tłumaczyć.

Horoskop dzienny – Waga

Dzisiejszy dzień w pracy może nieco podkopać Twoją wiarę w siebie. A wszystko przez to, że ktoś będzie miał względem Ciebie zbyt wygórowane oczekiwania. Nie nadążysz z kolejnymi obowiązkami, a te nowe mocno Cię rozstroją. Postaraj się jakoś nad tym zapanować – chociaż do końca dnia. Jutro masz wolne.

Horoskop dzienny – Skorpion

Przed Tobą sporo trudności. Być może nawet byś się poddała/poddał, ale z uwagi na nadciągający weekend postanowisz zmusić się do wytężonej pracy. Choć na pewno trochę się zmęczysz, z czasem zobaczysz, że było warto. Efekty zaskoczą samą/samego Ciebie.

Horoskop dzienny – Strzelec

W ten piątek możesz czuć się po prostu dość obolała/obolały. Może to wczorajszy spacer albo przetrenowanie na siłowni – w każdym razie trudno Ci będzie skupić się na obowiązkach z powodu zmęczenia. Znajdź chwilę, by odpocząć, może nawet się przespać. Połóż się też wcześniej do łóżka.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Ten dzień nie będzie wart zapamiętania, ale przejdzie bez większego echa. Nie zmęczysz się nim, nie ucieszysz, ale i nie zmartwisz. Po prostu przejdziesz nad nim do porządku dziennego i zaczekasz na dużo bardziej emocjonującą sobotę.

Horoskop dzienny – Wodnik

Postaraj się dzisiaj być ostrożna/ostrożny, bo prawdopodobnie jakaś osoba postara się zrzucić na Ciebie odpowiedzialność za własne błędy. A konsekwencje okażą się naprawdę poważne i nieprzyjemne. Szkoda więc byłoby je znosić za niewinność.

Horoskop dzienny – Ryby

Skończysz szybko pracę, a później wybierzesz się na imprezę. Niestety, to nie będzie dobra decyzja – nie tylko nie będziesz się dobrze bawić, ale wdasz się w niepotrzebną kłótnię. Lepiej posłuchaj rady przyjaciela i wyjdź wcześniej, zanim dojdzie do prawdziwej awantury.

Więcej o: