Te fryzury i koloryzacje wyszły już z mody. Lepiej ich unikać, ponieważ mogą cię postarzyć

To były najmodniejsze fryzury damskie i męski poprzednich sezonów. Teraz nikt już o nich nie pamięta, a wiele osób uważa nawet, że mogą postarzać. Jeśli zastanawiasz się, jakich fryzur od pewnego czasu wystrzegają się fryzjerzy, oto przykłady.

Fryzura to bardzo ważna część wizerunku. Wiele osób będzie oceniać cię właśnie przez jej pryzmat. Jeśli interesujesz się modą, to koniecznie dowiedz się, jakie fryzury nie są już pożądane i czego wystrzegać się w planowaniu kolejnych koloryzacji czy cięć.

Zobacz wideo Sposób na modny kucyk z użyciem elastycznego sznurka [#HomeBeauty]

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Baleyage na ciemnych włosach to już przeszłość. Unikaj tej fryzury

Wielokolorowa koloryzacja odeszła już w niepamięć. Coraz mniejsza liczba osób decyduje się na taką fryzurę. Połączenie rudości, brązów i blondu zachwyca niewielu. Kiedyś był to jeden z modniejszych sposobów na wyrażenie siebie. Dziś wiele osób powiedziałoby, że koloryzacja zdecydowanie postarza, choć robi się ją jeszcze, wykorzystując inne kolory.

 

Fryzura na boba w klasycznej formie. Kiedyś hot dzisiaj not

Idealna tafla i włosy ułożone w bombkę. "Bob" był kiedyś najmodniejszą fryzurą sezonu. Dziś jednak niewiele osób się na niego decyduje, choć gdzieniegdzie w internecie można znaleźć wariacje tego cięcia. Aktualnie modniejszą fryzurą będzie krótki bob z wycieniowanym dołem.

 

Funkcjonariusze US Border Partol przy płocie na granicy z Meksykiem. San Diego, 21 listopada 2018 Rosjanie forsują granicę USA z Meksykiem. Wzrost aż o 4560 proc.

Mocne loki nie są już na czasie. Teraz wiele osób stawia na delikatne fale

Mocne skręcone loki lub "trwała" powoli stają się zapomniane. Choć niektóre osoby lubią mieć w ten sposób ułożone włosy, to jednak aktualnie stawia się raczej na delikatne fale. "Sprężynki" były niegdyś bardzo modnym uczesaniem, które wykonywało się na różnego rodzaju uroczystości. Dziś jednak upięcia i delikatne lokowanie włosów lepiej się prezentują. 

 

Pamiętaj jednak, że każdy ma własny gust i nie trzeba koniecznie podążać za modą. 

Instagramerka pokazała trik na piękne włosy Piękne włosy: internautka pokazała trik. "Odrażające" "Muszę spróbować"

Więcej o: