Horoskop dzienny - 6 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 6 marca. Co takiego wydarzy się już w ten poniedziałek? Chcesz wiedzieć, czy dopisze Ci szczęście? Sprawdź wszystko dokładnie i nie daj się zaskoczyć losowi!

Horoskop dzienny – Baran

Od rana nie będziesz mogła/mógł oderwać się od komputera lub smartfona, bo, jak się okaże, Twoja skrzynka mailowa pęka w szwach. Wiele spośród wiadomości nie wniesie niczego nowego do Twojego życia, ale wśród nich znajdą się i takie, które mogą sprawnie przewrócić wszystko do góry nogami. Prawda jest taka – nie powinnaś/powinieneś lekceważyć żadnej z nich!

Zobacz wideo Sierść twojego pupila jest dosłownie wszędzie? Sprawdź, jak skutecznie usunąć ją z ciuchów

Horoskop dzienny – Byk

Twoje decyzje będą dzisiaj tak szybkie i płynne, że zaczniesz się nawet zastanawiać, czy nie bierzesz przypadkiem udziału w jakimś wyścigu. Szef doceni Twoje zaangażowanie, jednak to oznacza, że już wkrótce zapragnie, byś dała/dał z siebie jeszcze więcej. Jako że nie możesz odmówić, prawdopodobnie będziesz skazana/skazany na dalsze, wymagające realizacje.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Choć późno położyłaś/położyłeś się spać, Twój poranek rozpocznie się wyjątkowo wcześnie. Przyczyną będzie jakiś hałas, na który niestety nie znajdziesz sposobu. To sprawi, że nie tylko nie będziesz w stanie się na niczym skupić, ale i pozostaniesz mocno rozkojarzona/rozkojarzony. To może wpędzić Cię w kłopoty.

Horoskop dzienny – Rak

W pracy pewna osoba zrobi wszystko, byle tylko narzucić innym swoje zdanie. Nie Ty jedna/jeden będziesz wściekła/wściekły i wyrazisz głośno swoje niezadowolenie. Ty jednak nie dasz się uciszyć i wygarniesz tej osobie, co myślisz o jej podejściu. Wbrew Twoim oczekiwaniom, niespodziewanie poprze Cię naprawdę sporo współpracowników.

Horoskop dzienny – Lew

Już na samym początku tygodnia zdobędziesz bardzo cenną, a zarazem poufną informację. I choć będzie Cię ona rozsadzać od środka, postarasz się milczeć, by nie pokpić sprawy. Czy Twoja wrodzona chęć do dzielenia się nowinami z innymi zwycięży? Oby nie, bo konsekwencje mogą być poważne.

Horoskop dzienny – Panna

W poniedziałek przeżyjesz szok, bo ktoś wybierze akurat Ciebie do pewnego bardzo ważnego przedsięwzięcia. Z jednej strony będzie Ci to mocno schlebiać, z drugiej odczujesz strach, że nie podołasz zadaniu. Na pewno nie odmawiaj – skoro ktoś Cię wytypował, musi wierzyć w Twoje siły. Ważne, byś i Ty uwierzyła/uwierzył.

Horoskop dzienny – Waga

To będzie dzień, w którym wszystkie Twoje plany magicznie się ziszczą. Tak naprawdę zdołasz odhaczyć na swojej liście rzeczy do zrobienia wszystkie punkty po kolei, a może i zdążysz podziałać z czymś dodatkowym. Nie dziw się aż tak bardzo – po prostu szczęście Ci sprzyja. To Twój poniedziałek.

Horoskop dzienny – Skorpion

Pewne plotki i nieprzychylne komentarze na Twój temat wywołają w Tobie pewien niepokój. Zaczniesz się tłumaczyć z czegoś, czego nie zrobiłaś/zrobiłeś, choć nikt nie narzuci Ci tego wprost. To nie tylko nie sprawi, że ludzie zaczną Ci ufać, ale i uwierzą, że coś naprawdę jest na rzeczy, skoro tak gorliwie się tłumaczysz.

Horoskop dzienny – Strzelec

Kolejne wydarzenia będą gnały na łeb na szyję, a Ty za nimi, usiłując jakoś nadążyć za tą potworną lawiną. To będzie niezwykle chaotyczny dzień, który wybitnie nie przypadnie Ci do gustu, bo przecież wolisz ład i porządek. Niestety, jakoś będziesz musiała/musiał się z tym przemęczyć, chociażby do wtorku.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Poniedziałek przyniesie Ci nowe możliwości zawodowe. Nagle okaże się, że możesz aplikować na stanowisko, o jakim zawsze marzyłaś/marzyłeś, ale nie było odpowiedniej oferty. Jeśli napiszesz tam od razu, jest spora szansa, że Cię przyjmą, bo właśnie osoby o takim profilu szukają. Pamiętaj tylko, by pokazać się z jak najlepszej strony.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dzięki Twoim ostatnim pomysłom znajdzie się sporo osób, które zechcą z Tobą współpracować. Wszelkie liczące się projekty to zadania, w których będziesz musiała/musiał wziąć udział, bo nikt ich sobie bez Ciebie nie wyobraża. To Ty okażesz się decydującym głosem w wielu przedsięwzięciach.

Horoskop dzienny – Ryby

W pracy wszystko pójdzie zgrabnie i szybko. Jeśli natomiast chodzi o życie prywatne, pewna osoba, która dotąd nie miała do tego śmiałości, zbliży się do Ciebie i rozpocznie rozmowę. Zdziwisz się, jak wiele macie ze sobą wspólnego. Może to początek prawdziwej przyjaźni, albo i czegoś większego?

Więcej o: