Impreza w basenie, seks i gromadka dzieci. "Ma lepsze życie niż ja". Pełna zwrotów akcji historia... żaby

Willa z basenem to marzenie wielu osób. Nie każdy może sobie jednak na nią pozwolić. Zamiast zazdrościć, warto cieszyć się szczęściem innym. Dlatego niech wiadomość o tej żabie idzie w świat!

Jeśli czasem masz wrażenie, że życie jest niesprawiedliwe, to prawdopodobnie masz rację. Ta żaba ma wszystko. Willę z basenem, udane życie erotyczne, prawdziwych przyjaciół i kochającą rodzinę. A do tego zero obowiązków! Internauci z zaciekawieniem śledzą jej losy. Filmik opowiadający historię Frodricka został obejrzany już kilkadziesiąt milionów razy! Wcale się nie dziwię. Sama odtwarzałam go kilkukrotnie. Teraz to na pewno prawdziwy celebryta wśród żab. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Stworzył dom dla żaby. Tego nie mógł się spodziewać 

Mężczyzna, posługujący się na TikToku nickiem Unknowndazza, zauważył, że na jego ogrodzeniu zaczęła regularnie pojawiać się żaba. Postanowił stworzyć jej prawdziwy dom. Korzystając z drukarki 3D, wydrukował prosty, niewielki domek. Choć żaba początkowo nie była do niego przekonana to po tygodniu zadomowiła się w nowym lokum. Internauci nadali jej imię Frodrick. 

W sieci pojawiły się jednak głosy, że domek jest zbyt skromny. Jego twórca przyjął je z pokorą i stworzył żabie prawdziwą willę z tarasem, żywymi roślinami, a nawet basenem! Wkrótce Frodricka zaczęły odwiedzać inne żaby. W pewnością pozazdrościły mu luksusów. Internauci również byli nieco rozgoryczeni. W jednym z komentarzy można było przeczytać:

Frod ma lepsze życie niż ja. 

Sielanka nie trwała jednak zbyt długo. Podczas szalonej imprezy w basenie na terenie willi pojawił się opos. Menu oposów składa się z martwych zwierząt, owadów, gryzoni i ptaków. Żywią się one także jajami, roślinami, owocami i żabami! Okazało się jednak, że opos nie ma złych zamiarów i nie ze względu na szacunek do żabiego gospodarza, nie zamierza go zjadać. Zostali serdecznymi przyjaciółmi. 

Żaba mieszka w willi z basenem. Założyła nawet rodzinę 

Wreszcie historia nabrała nieco pikanterii. Między dwiema żabami doszło do stosunku. Intymną scenę zarejestrowały kamery. Nie było zbyt romantycznie, chociaż z drugiej strony trudno wymagać od żaby wina, bukietu kwiatów i świec. Najważniejsze, że obydwie strony były zadowolone. 

Na dalszy rozwój wypadków nie trzeba było czekać zbyt długo. W basenie pojawiły się tysiące żabich jajeczek, z których następnie wylęgły się kijanki. Cud natury, można by rzec. 

Wniosków z tej całej historii jest co najmniej kilka. Po pierwsze, natura jest niesamowita. Po drugie, to fantastyczne, że istnieją tacy ludzie. Poświęcanie swojego wolnego czasu, by umilić egzystencję jednej żaby jest moim zdaniem godne podziwu. Ostatnia myśl, która mi się nasuwa, może się wydać kontrowersyjna. Losy tej żaby są zdecydowanie bardziej ekscytujące, niż plotki na temat celebrytów. 

OFERTY AVANTI24.PL: Znany krój spodni powraca! To absolutny hit dla pań 50+!

Więcej o: